Що провели в Мирнограді (Димитрові) для переселенців

На базі Координаційного комітету самоорганізації населення міста Мирноград (колишній Димитрів) Мирноградським міським центром зайнятості була організована та проведена презентація послуг з професійного навчання для внутрішньо переміщених осіб.

В ході заходу учасники ознайомились з умовами підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, отримання нової професії або підвищення своєї кваліфікації, з видами і формами навчання, навчальними закладами, в тому числі створеними державною службою зайнятості, які проводять навчання дорослого населення за направленням служби зайнятості.

Окрім того, присутніх ознайомили з переліком професій, що користуються попитом на ринку праці, нормативно правовим забезпеченням проходження професійного навчання, видами та формами професійного навчання.

25 учасників заходу з цікавістю слухали нову для себе інформацію, ставили питання, висловлювали побажання та рекомендації щодо подальшої співпраці.

Мирноградським міським центром зайнятості підкреслює, що однією з найважливіших характеристик кваліфікованого робітника на ринку праці є професійна мобільність, здатність і готовність працівника не лише змінити місце роботи, але й опанувати нову професію, яка, в свою чергу, передбачає якісну базову та теоретичну підготовку, наявність додаткових трудових навичок, високу мотивацію, спрямовану на розвиток власного потенціалу та підвищення професійного рівня.

Отримати затребувану на ринку праці спеціальність безробітні можуть за сприяння Державної служби зайнятості.

Мирноград Димитров переселенцы ВПЛ работа центрзанятости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии