• Главная
  • Як святкували "майбутні поліцейські" Покровської оперзони
16:26, 9 октября 2016 г.

Як святкували "майбутні поліцейські" Покровської оперзони

Під час вчорашнього святкування річниці з дня створення «Ліги майбутніх поліцейських» в Краматорську і глядачі, і учасники концерту отримали купу вражень. Дітей нагородили грамотами та привітали надзвичайними подарунками, а після концерту всі лігівці Покровської (Красноармійської) оперативної зони разом з поліцейськими та мером міста Покровська відправились святкувати до піцерії.

Вчора більше тисячі дітей-патріотів святкували у Краматорську річницю створення "Ліги майбутніх поліцейських". До святкування долучились і діти із Покровська, Добропілля, Мирнограду, Селидово та Авдіївки.

"Майбутні поліцейські" Покровської оперзони ретельно готувались до урочистого заходу на честь першої річниці з дня створення молодіжної організації. Діти підготували на концерт танцювальні номера.

Як святкували "майбутні поліцейські" Покровської оперзони, фото-1
Як святкували "майбутні поліцейські" Покровської оперзони, фото-2
Як святкували "майбутні поліцейські" Покровської оперзони, фото-3

Підтримати учасників Ліги Покровської оперативної зони приїхав мер Покровська Руслан Требушкін, який подякував главі поліції Донецької області за створення молодіжної організації, та привітав всіх Лігівців зі святом.

- Вітаю вас зі святом. Я впевнений, що «Ліга майбутніх поліцейських» обов’язково вийде за межі Донецької області і цей молодіжний рух буде підхоплено по всій країні. Ви молодці, ви наше майбутнє та майбутнє нашої країни, саме така молодь зараз потрібна нашій державі, - зазначив Руслан Требушкін.

Як святкували "майбутні поліцейські" Покровської оперзони, фото-4

Представникам кожної ланки «Ліги майбутніх поліцейських» Покровської оперативної зони Руслан Требушкін вручив по одному ноутбуку, щоб діти могли розвиватися та всі свої мрії втілювати у життя. Всі діти були у захваті, від такого цінного подарунка.

Зі словами привітанні до «майбутніх поліцейських» звернувся і керівник Покровської оперативної зони Юрій Гречишкін.

- Дорогі наші діти, бажаю вам миру, добра та творчої наснаги, залишайтеся такими ж цілеспрямованими, творчими і креативними. Обов'язково, ви досягнете великих успіхів у своєму майбутнім. А ми зі свого боку завжди Вас підтримаємо та у всьому допоможемо,- зазначив він.

Після святкового концерту, всіх учасників «Ліги майбутніх поліцейських» з Покровська, Добропілля, Селидового, Авдіївки та Мирнограду мер Покровська Руслан Требушкін запросив до піцерії у Краматорську.

Як святкували "майбутні поліцейські" Покровської оперзони, фото-5

Перша річниця святкування дня створення Ліги запам’ятається всім "майбутнім поліцейським" надовго. Адже в цей день вони відчули купу справжніх позитивних емоцій!

Втомлені, але щасливі, лігівці Покровської оперзони жваво та бурхливо обговорювали всі деталі свята по дорозі додому в автобусі, ділячись один з одним найбільш вразливими моментами.

Як святкували "майбутні поліцейські" Покровської оперзони, фото-6

«Ліга майбутніх поліцейських - це дійсно здійснення всіх наших бажань», - зазначили лігівці Покровської оперативної зони.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровскаяоперативнаязона #Покровск #Красноармейск #Лигабудущихполицейских
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...