• Главная
  • Студенти ДонНТУ, що базується в Покровську, стали учасниками важливого проекту
09:29, 11 октября 2016 г.

Студенти ДонНТУ, що базується в Покровську, стали учасниками важливого проекту

У стінах Торгово-промислової палати (м. Краматорськ) було проведено інформаційно-консультаційний семінар за проектом «Активним молодим -професіоналізм і практику».

На початку заходу учасників привітав генеральний директор регіонального фонду підтримки підприємництва в Донецькій області Олег Миколайович Бедзай. Семінар провела аналітик громадської організації «Європа без бар’єрів» Катерина Кульчицька.
Реалізацію проекту планується розпочати з розробки інформаційно-аналітичної системи «Ресурси для малого та середнього бізнесу Донецької області». В рамках діяльності було створено проектну групу з 12 осіб із числа студентів провідних вишів області з 6 міст: Покровська, Бахмута, Костянтинівки, Дружківки, Краматорська, Слов’янська.
Учасниками реалізації проекту є студенти і Донецького національного технічного університету – Маргарита Біленська та Олександр Мінзоров, які будуть представляти інтереси міста Покровськ (саме там після окупації Донецька базується ДонНТУ).
Основна мета діяльності проектної групи – збір інформації від представників місцевого самоврядування про наявність вільних ресурсів для їх використання представниками бізнесу на території Донецької області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровск #Красноармейск #ДонНТУ #студенты #бизнес #работа
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...