Студенти ДонНТУ, що базується в Покровську, стали учасниками важливого проекту

У стінах Торгово-промислової палати (м. Краматорськ) було проведено інформаційно-консультаційний семінар за проектом «Активним молодим -професіоналізм і практику».

На початку заходу учасників привітав генеральний директор регіонального фонду підтримки підприємництва в Донецькій області Олег Миколайович Бедзай. Семінар провела аналітик громадської організації «Європа без бар’єрів» Катерина Кульчицька.
Реалізацію проекту планується розпочати з розробки інформаційно-аналітичної системи «Ресурси для малого та середнього бізнесу Донецької області». В рамках діяльності було створено проектну групу з 12 осіб із числа студентів провідних вишів області з 6 міст: Покровська, Бахмута, Костянтинівки, Дружківки, Краматорська, Слов’янська.
Учасниками реалізації проекту є студенти і Донецького національного технічного університету – Маргарита Біленська та Олександр Мінзоров, які будуть представляти інтереси міста Покровськ (саме там після окупації Донецька базується ДонНТУ).
Основна мета діяльності проектної групи – збір інформації від представників місцевого самоврядування про наявність вільних ресурсів для їх використання представниками бізнесу на території Донецької області.

Покровск Красноармейск ДонНТУ студенты бизнес работа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25