В Покровську (Красноармійську) школярів навчили поводитись із зброєю

Сьогодні, 12 жовтня, учасники покровської ланки "Ліга майбутніх поліцейських" та старшокласники загальноосвітньої школи № 9 побували у Покровському (Красноармійському) відділі поліції, де правоохоронці провели для них практичні заняття з вивчення будови та правил поведінки з вогнепальною зброєю.

Покровські лігівці самі попросили правоохоронців провести для них практичні заняття із збору та розбору зброї. "Майбутні поліцейські" вважають, що в наш час актуальними є проведення уроків із захисту вітчизни, основ медичних знань та допризовної підготовки юнаків.

Лигаоруж_3
Лигаоруж_3

Сьогодні правоохоронці запросили до себе в гості лігівців та старшокласників міської загальноосвітньої школи № 9. Співробітники Покровського відділу поліції розповіли школярам про будову зброї, яка стоїть на озброєнні у правоохоронців, про правила поводження із нею та продемонстрували послідовність вправи з розбирання та збирання автомата Калашникова.

Лигаоруж_4
Лигаоруж_4

Після цього учні мали можливість самостійно виконати вправи поводження з вогнепальною зброєю та відчути на собі всю відповідальність поводження зі зброєю.

Лигаоруж_2
Лигаоруж_2
Покровск Красноармейск школьники полиция Лигабудущихполицейских
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25