• Главная
  • В Покровську (Красноармійську) школярів навчили поводитись із зброєю
17:32, 12 октября 2016 г.

В Покровську (Красноармійську) школярів навчили поводитись із зброєю

Сьогодні, 12 жовтня, учасники покровської ланки "Ліга майбутніх поліцейських" та старшокласники загальноосвітньої школи № 9 побували у Покровському (Красноармійському) відділі поліції, де правоохоронці провели для них практичні заняття з вивчення будови та правил поведінки з вогнепальною зброєю.

Покровські лігівці самі попросили правоохоронців провести для них практичні заняття із збору та розбору зброї. "Майбутні поліцейські" вважають, що в наш час актуальними є проведення уроків із захисту вітчизни, основ медичних знань та допризовної підготовки юнаків.

Лигаоруж_3

Лигаоруж_3

Сьогодні правоохоронці запросили до себе в гості лігівців та старшокласників міської загальноосвітньої школи № 9. Співробітники Покровського відділу поліції розповіли школярам про будову зброї, яка стоїть на озброєнні у правоохоронців, про правила поводження із нею та продемонстрували послідовність вправи з розбирання та збирання автомата Калашникова.

Лигаоруж_4

Лигаоруж_4

Після цього учні мали можливість самостійно виконати вправи поводження з вогнепальною зброєю та відчути на собі всю відповідальність поводження зі зброєю.

Лигаоруж_2

Лигаоруж_2

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровск #Красноармейск #школьники #полиция #Лигабудущихполицейских
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...