
09:29, 13 жовтня 2016 р.
Малюків з Мирнограда (Димитрова) вчили енергозбереженню
В дошкільному навчальному закладі № 9 «Ромашка» м. Мирноград (колишній Димитрів) проходить Тиждень енергозбереження.
У його межах працівниками садика здійснюються заходи щодо скорочення споживання електричної енергії, завершуються роботи щодо утеплення будівлі та підготовки закладу до опалювального сезону.
З метою економічного виховання дошкільників вихователями проведено заняття «Бережливе ставлення до енергоресурсів», бесіди, хвилинки спілкування «Обережно! Електроприлади!».

Дет_Энерг_10

Дет_Энерг_2

Дет_Энерг_3

Дет_Энерг_4

Дет_Энерг_5

Дет_Энерг_6

Дет_Энерг_7

Дет_Энерг_9

Дет_Энерг_8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня