• Главная
  • Жебрівський: «Хто приходить до нас із лихом, отримує гідну відсіч. Думаю, що це вже нарешті зрозуміли навіть і в Кремлі»
08:13, 14 октября 2016 г.

Жебрівський: «Хто приходить до нас із лихом, отримує гідну відсіч. Думаю, що це вже нарешті зрозуміли навіть і в Кремлі»

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський поздоровив всіх з Днем захисника України, яки святкується сьогодні, 14 жовтня, і є державним святом.

Ось, що пише голова ОДА:

«Дорогі співвітчизники!

Дорогі побратими – захисники землі нашої!

День захисника України набуло сьогодні для кожного із нас особливого сенсу. Відзначення Дня захисника на свято Покрови абсолютно природньо єднає багато поколінь людей, котрі жили на цій землі впродовж віків і захищали її від різних напастей та грабіжників. Це свято в Україні має понад півтисячолітню історію, бо святкували його ще козаки-запорожці, відзначалось воно за Української Народної Республіки, пережило воно і період комуністичного забуття. Це свято нерозривно поєднане із глибокою українською духовністю: образ Покрови, образ Матері-Покровительки українського народу міцно переплівся у цьому святі із образом воїна-захисника.

Відзначаючи нині це свято, ми стверджуємо, що Україна і Вітчизна стали нарешті синонімами для переважної більшості людей, громадян, що проживають на цій землі. Комуністичне і путінське намагання перекреслити усю віковічну історію нашого народу зазнало остаточного фіаско. Бо ми народ, який пам’ятає хто ми і чиї ми діти.

Свята справа захисту України єднає сьогодні кожного із нас у єдину модерну, сильну націю. Сьогодні хто на фронті, хто волонтерством, хто на міжнародній арені, хто у медичних закладах, хто у полі, хто за станком, чи за шкільними партами – кожен вносить свою лепту у справу захисту свободи і незалежності України.

Так, українська нація – мирні і доброзичливі люди. Але той, хто приходить до нас із лихом, отримує гідну відсіч. Думаю, що це вже нарешті зрозуміли навіть і в Кремлі.

У цей день щиро бажаю кожному із вас міцного здоров’я, внутрішнього миру, сили духу та натхнення захищати Батьківщину, майбутнє наших дітей. Нехай повсюди і завжди оберігає вас Покров Пресвятої Богородиці. І нехай повсякчас надихає вас приклад наших незламних предків.

ДОНЕЧЧИНА ВІТАЄ ГЕРОЇВ!»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Донбасс #АТО #война #агрессия #защитникиУкраины #Жебривский
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...