• Главная
  • В Покровську (Красноармійську) пройшов семінар «Суспільно корисні роботи – назустріч громаді»
16:39, 17 октября 2016 г.

В Покровську (Красноармійську) пройшов семінар «Суспільно корисні роботи – назустріч громаді»

17 жовтня 2016 року в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся семінар «Суспільно корисні роботи – назустріч громаді» для роботодавців міста Покровськ (Красноармійськ) та Покровського (Красноармійського) району з метою надання консультацій по організації громадських та робіт тимчасового характеру

У семінарі взяли участь представники Територіального центру надання соціальних послуг Покровської (Красноармійської) міської ради, Покровської (Красноармійської) ЦРЛ, КП «Управління міського господарства», фахівці відділу по роботі з роботодавцями Покровського  (Красноармійського) міського центру зайнятості Донецької області.

«Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру регулюється статтею 31 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI. До виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру Покровський (Краснормійський) міський центр зайнятості Донецької області на добровільних засадах залучає зареєстрованих безробітних осіб та осіб, які перебувають на обліку як такі, що шукають роботу», - розпочав захід директор Покровського (Красноармійського) міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

Фахівці відділу по роботі з роботодавцями Покровського (Красноармійського) МЦЗ Донецької області звернули увагу присутніх на переваги цього активного заходу сприяння зайнятості населення.

Завдяки організації проведення громадських робіт у Покровськ (Красноармійськ) та Покровського (Красноармійського) району наводиться лад та благоустрій у місті, населених пунктах району, ремонтуються об’єкти соціальної сфери, проводиться очищення від сміття придорожніх смуг тощо.

Крім того зростає рівень доходів населення, сплачуються всі види податків, що збагачує таким чином державну казну. На осіб, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт.

Покровський (Красноармійський) міський центр зайнятості Донецької області і надалі буде проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед роботодавців з питань залучення осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості до тимчасової зайнятості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровск #Красноармейск #МЦЗ #семінар #робота
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...