• Главная
  • Британські парламентарі в зоні АТО: "Ми хочемо побачити все самі, а не отримувати інформацію зі ЗМІ"
08:10, 18 октября 2016 г.

Британські парламентарі в зоні АТО: "Ми хочемо побачити все самі, а не отримувати інформацію зі ЗМІ"

Представники Комітету закордонних справ Великої Британії перебувають цими днями з робочим візитом на Донеччині. Основною метою британських парламентарів є моніторинг ситуації та підготовка детального звіту про реальний стан речей у зоні російської агресії для прийняття Парламентом Сполученого Королівства подальшого рішення щодо стратегії стосовно Російської Федерації.

Британські парламентарі цікавилися суспільно-політичною ситуацією в регіоні, відновленням інфраструктури регіону, допомогою тимчасово переміщеним особам, а також ситуацією з виплатою пенсій та дотриманням законів на тимчасово окупованих територіях. Депутати Британського парламенту відвідали, зокрема КПВВ Зайцеве та поспілкувались із людьми, які стояли у черзі на пункті в’їзду-виїзду.

«Ми хочемо побачити все самі, а не отримувати інформацію зі ЗМІ. Наша мета – сформувати незалежну думку, побачити все на власні очі. Вся світова спільнота переживає через дії Росії тут. Тепер ми будемо говорити не про агресію однієї країни щодо іншої, а про світову загрозу», – зазначив голова Комітету закордонних справ Великої Британії Кріспін Блант під час зустрічі з головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Павло Жебрівський детально розповів британським парламентарям про нинішню ситуацію в Донецькій області, зокрема на територіях, що знаходяться близько до лінії фронту. Голова також розповів про відновлення зруйнованої інфраструктури та про формування нової економічної моделі Донеччини.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації подякував британським парламентарям за увагу до Донеччини і висловив сподівання, що їхні висновки та рекомендації дозволять Парламентові Об’єднаного Королівства виробити однозначну політику щодо Росії та спонукають продовжити санкції супроти неї.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Донбасс #АТО #война #губернатор #Великобритания #визит #КПВВ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...