Британські парламентарі в зоні АТО: "Ми хочемо побачити все самі, а не отримувати інформацію зі ЗМІ"

Представники Комітету закордонних справ Великої Британії перебувають цими днями з робочим візитом на Донеччині. Основною метою британських парламентарів є моніторинг ситуації та підготовка детального звіту про реальний стан речей у зоні російської агресії для прийняття Парламентом Сполученого Королівства подальшого рішення щодо стратегії стосовно Російської Федерації.

Британські парламентарі цікавилися суспільно-політичною ситуацією в регіоні, відновленням інфраструктури регіону, допомогою тимчасово переміщеним особам, а також ситуацією з виплатою пенсій та дотриманням законів на тимчасово окупованих територіях. Депутати Британського парламенту відвідали, зокрема КПВВ Зайцеве та поспілкувались із людьми, які стояли у черзі на пункті в’їзду-виїзду.

«Ми хочемо побачити все самі, а не отримувати інформацію зі ЗМІ. Наша мета – сформувати незалежну думку, побачити все на власні очі. Вся світова спільнота переживає через дії Росії тут. Тепер ми будемо говорити не про агресію однієї країни щодо іншої, а про світову загрозу», – зазначив голова Комітету закордонних справ Великої Британії Кріспін Блант під час зустрічі з головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Павло Жебрівський детально розповів британським парламентарям про нинішню ситуацію в Донецькій області, зокрема на територіях, що знаходяться близько до лінії фронту. Голова також розповів про відновлення зруйнованої інфраструктури та про формування нової економічної моделі Донеччини.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації подякував британським парламентарям за увагу до Донеччини і висловив сподівання, що їхні висновки та рекомендації дозволять Парламентові Об’єднаного Королівства виробити однозначну політику щодо Росії та спонукають продовжити санкції супроти неї.

Донбасс АТО война губернатор Великобритания визит КПВВ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии