• Главная
  • У Мирнограді (Димитрові) прошла незвийчайна скайп-співбесіда
08:29, 18 октября 2016 г.

У Мирнограді (Димитрові) прошла незвийчайна скайп-співбесіда

У Мирноградському (раніше - Димитрівському) міському центрі зайнятості пройшла скайп-співбесіда претендента на вакансію з роботодавцем.

Сучасний ринок праці все активніше переходить у мережу Інтернет. Центри зайнятості все частіше пропонують роботодавцям при підборі кадрів скористатися сучасними іноваційними технологіями. Не є винятком і Мирноградський міський центр зайнятості, який співпрацює не тільки з роботодавцями міста, а й з тими, хто може запропонувати привабливі умови працевлаштування в нашому регіоні.
На минулому тижні на прохання начальника відділу кадрів ЧАО “Український бекон” Тетяни Цуканової спеціалістами центру зайнятості було організовано співбесіду роботодавця з безробітним, який виявив бажання працевлаштуватися на підприємство. Під час онлайнспівбесіди обидві сторони діалогу мали змогу вирішити всі питання та поспілкуватися обличчам до обличча.
Від претендента на вакансію роботодавець отримав відповіді про стаж та досвід роботи, додаткові вміння та навички, освіту. Скайп співбесіда з роботодавцем пройшла успішно і, безумовно, співрозмовники оцінили зручність такого спілкування.
В наш час розвинених ІТ-технологій роботодавці готові йти в ногу з часом і проявляють живий інтерес до сучасних методів роботи служби зайятості. Працівники ММЦ сподіваються, що коло клієнтів служби зайнятості, які будуть користуватися іноваційними технологіями, постійно зростатиме і приноситиме свої позитивні результати.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #Димитров #центрзанятости #работа #собеседование #скайп
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...