Евакуація, боєприпаси, вогонь: що коїлось в Мирнограді (Димитрові)

В Мирнограді (колишній Димитрів) з метою забезпечення нормативів безпеки, підвищення рівня безпеки життєдіяльності, запобігання випадкам травматизму учасників навчально-виховного процесу, в школі-інтернаті з 17 жовтня проходить Тиждень безпеки життєдіяльності під гаслом «Наша безпека -у наших руках!».

У ході цього заходу відбулися виставка стіннівок, колажів "Надзвичайні ситуації очима дітей", тренінг з надання першої допомоги "Уникати! Запобігати! Діяти!", вікторина "Шлях до здоров'я", психологічний тренінг "Модель поведінки в екстримальних ситуаціях", відпрацьовувалися практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій під час рольової гри «Вогонь - наш друг чи ворог».
Ще одним етапом у рамках Тижня стала тренувальна евакуація учнів по навчальній тривозі. Школярі організовано та без паніки покинули приміщення школи за чотири хвилини та продемонстрували набуті під час уроків і виховних годин з безпеки життєдіяльності уміння правильно надавати першу медичну допомогу потерпілому та безпечно евакуювати його з місця надзвичайної події.
Члени загону № 52 пожежно-рятувальної частини вчили присутніх, як користуватися вогнегасниками, як поводити себе при виявленні боєприпасів, під час артобстрілів, показали дії загону під час пожежі, в екстремальних ситуаціях та взяли активну участь у виховних годинах «Знання правил з безпеки життєдіяльності - шлях до безпечного дитинства».

Спас_2
Спас_2
Спас_3
Спас_3
Спас_4
Спас_4
Спас_5
Спас_5
Донбасс Мирноград Димитров школьники спасатели безопасность
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25