• Главная
  • Евакуація, боєприпаси, вогонь: що коїлось в Мирнограді (Димитрові)
17:34, 20 октября 2016 г.

Евакуація, боєприпаси, вогонь: що коїлось в Мирнограді (Димитрові)

В Мирнограді (колишній Димитрів) з метою забезпечення нормативів безпеки, підвищення рівня безпеки життєдіяльності, запобігання випадкам травматизму учасників навчально-виховного процесу, в школі-інтернаті з 17 жовтня проходить Тиждень безпеки життєдіяльності під гаслом «Наша безпека -у наших руках!».

У ході цього заходу відбулися виставка стіннівок, колажів "Надзвичайні ситуації очима дітей", тренінг з надання першої допомоги "Уникати! Запобігати! Діяти!", вікторина "Шлях до здоров'я", психологічний тренінг "Модель поведінки в екстримальних ситуаціях", відпрацьовувалися практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій під час рольової гри «Вогонь - наш друг чи ворог».
Ще одним етапом у рамках Тижня стала тренувальна евакуація учнів по навчальній тривозі. Школярі організовано та без паніки покинули приміщення школи за чотири хвилини та продемонстрували набуті під час уроків і виховних годин з безпеки життєдіяльності уміння правильно надавати першу медичну допомогу потерпілому та безпечно евакуювати його з місця надзвичайної події.
Члени загону № 52 пожежно-рятувальної частини вчили присутніх, як користуватися вогнегасниками, як поводити себе при виявленні боєприпасів, під час артобстрілів, показали дії загону під час пожежі, в екстремальних ситуаціях та взяли активну участь у виховних годинах «Знання правил з безпеки життєдіяльності - шлях до безпечного дитинства».

Спас_2

Спас_2

Спас_3

Спас_3

Спас_4

Спас_4

Спас_5

Спас_5

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Донбасс #Мирноград #Димитров #школьники #спасатели #безопасность
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...