• Главная
  • В Покровську (Красноармійську) до інструктажу правоохоронців приєдналися діти
17:23, 21 октября 2016 г.

В Покровську (Красноармійську) до інструктажу правоохоронців приєдналися діти

Сьогодні, 21 жовтня, на головній площі Покровська відбувся традіційний публічний інструктаж нарядів поліції, які отримали від керівництва першочергові завдання на вихідні дні. Незвичайним було те, що до правоохоронців приєднались і учасники «Ліги майбутніх поліцейських».

Лігівці отримали завдання провести профілактичний рейд спільно із співробітниками поліції та попередити громадян про розповсюджені види шахрайства, дітям та їхнім батькам розповісти про правила поводження при виявленні підозрілих або вибухонебезпечних предметів, а молоді розповісти про свою організацію, яка об’єднала більше тисячі юних мешканців Донеччини.

Инструктаж

Инструктаж

Инструктаж_11

Инструктаж_11

Инструктаж_1

Инструктаж_1

Отримавши завдання, «майбутні поліцейські» активно прийнялись до роботи. Лігівці ходили містом і роздавали листівки з протидії шахрайству перехожим. А людям похилого віку приділяли особливу увагу, адже саме ця категорія населення найчастіше потрапляє в тенета шахраїв.

Инструктаж_3

Инструктаж_3

Инструктаж_4

Инструктаж_4

«Майбутні поліцейські» також заглянули і в торгівельні заклади, попередивши продавців про встановлену законодавством заборону реалізації дітям алкогольної та тютюнової продукції діти залишили відповідні плакати.

Инструктаж_2

Инструктаж_2

А батькам, які прогулювались із дітьми, учасники «Ліги майбутніх поліцейських» розповідали як слід поводитись, якщо випадково натрапиш на підозрілий або вибухонебезпечний предмет.

Місцеві мешканці охоче спілкувались з «майбутніми поліцейськими», прислухаючись до їх порад. «Такі юні, а вже багато знають. І дійсно роблять добру справу – попереджують громадян про можливу небезпеку. Адже недаремно кажуть «Попереджений, значить озброєний», - зазначила місцева жителька.

Розповсюдивши серед населення пам’ятки, листівки і плакати, покровські лігівці були дуже задоволені, адже місцеві мешканці дякували їм за їхню важливу допомогу правоохоронцям.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Донбасс #Покровск #Красноармейск #полиция #Лигабудущийполицейских
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...