• Главная
  • Мирноград (Димитрів) шукає волонтерів
08:35, 27 октября 2016 г.

Мирноград (Димитрів) шукає волонтерів

Сектор у справах сім'ї та молоді Виконавчого комітету Мирноградської (колишньої Димитрівської) міської ради сумісно з активістами "Громадського простору" шукають друзів, які мають можливість присвятити хоча б трохи свого вільного часу волонтерству.

«Ми зараз активно розвиваємось, і нам потрібні активні, небайдужі люди для участі у наших програмах, заходах, акціях та у підготовчому процесі до них. Ми будемо ради бачити Вас у "Школі волонтерів Мирнограду". За додатковою інформацією звертатись до Сектору у справах сім'ї та молоді Виконавчого комітету Мирноградської міської ради (каб. №28)», - закликають представники СССМ.

Раніше СССМ виконкому Мирноградської міської ради сумісно з активістами "Громадського простору" та "Центром підтримки сім'ї міста Покровськ" була проведена перша зустріч з ініціативною молоддю міста Мирноград. Вона пройшла в офісі координаційного комітету "Самоорганізації населення". Спеціалісти "Центру підтримки сім'ї міста Покровськ" провели першу організаційну лекцію, навчаючи, як краще збирати волонтерів та робити добрі справи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Донбасс #Мирноград #Димитров #волонтеры #молодежь
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...