• Главная
  • Мирноград (Димитров): від воїна АТО – до підприємця
19:02, 27 октября 2016 г.

Мирноград (Димитров): від воїна АТО – до підприємця

У Мирноградському (колишньому Димитрівському) міському центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності демобілізованому учаснику АТО.

Шлях до самовизначення Сергія Бережного почався з інформаційних та консультаційних семінарів з підприємницької діяльності, під час яких колишній військовослужбовець отримав загальну інформацію щодо відкриття власної справи та складання бізнес-плану.
Наступним етапом було індивідуальне консультування щодо отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Для виявлення психологічної схильності до підприємництва безробітному було запропоновано пройти профдіагностичне обстеження.
З метою підвищення професійного рівня і набуття нових знань Сергій Георгійович пройшов навчання на курсах підвищення кваліфікації «Підприємець-початківець». Навчання основам бізнесу в сучасних умовах відіграє важливу роль у організації підприємництва, а бізнес-план, який відпрацьовується під час курсів, дозволяє зробити упевнені кроки на шляху започаткування власної справи. Обираючи майбутній бізнес, майбутній підприємець звертав увагу на постійні людські потреби та оцінював можливість їх задоволення.
Представники ММЦЗ бажають майбутньому підприємцю, щоб відкриття власної справи за допомогою центру зайнятості стало для нього успішним стартом в нове життя.
Працевлаштування і соціальний захист учасників АТО – одне з найголовніших завдань сьогодення, адже найкраща психологічна і соціальна реабілітація — це коли людина має роботу із гідним рівнем заробітної плати і тим самим має соціальну захищеність.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Донбасс #АТО #Мирноград #Димитров #работа #предприниматель #воин
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...