• Главная
  • Как студентов из вуза-переселенца, нашедшего приют в Покровске (Красноармейске), приняли Каменец-Подольский, Тернополь и Черновцы
07:16, 28 октября 2016 г.

Как студентов из вуза-переселенца, нашедшего приют в Покровске (Красноармейске), приняли Каменец-Подольский, Тернополь и Черновцы

Студенты Донецкого национального технического университета, который после оккупации Донецка перебрался в Покровск (экс-Красноармейск) продолжают путешествовать по стране в рамках Всеукраинской волонтерской акции «Поезд единения Украины «Трухановская Сечь» (его целью является объединение граждан Украины и сохранения единства через культурные традиции и ценности). Ребята периодически описывают впечатления от своей поездки по Украине.

Предлагаем вашему вниманию дневник этих путешествий (начало читайте по ЭТОЙ ССЫЛКЕ):

Кам'янець-Подільський

Сьогодні нас гостинно зустрів Кам'янець-Подільський. На вокзалі нас привітали урочистим оркестром, а потім ми, розділившись на групи, подалися до шкіл міста.

Студ_5_2

Студ_5_2


У школі ми мали змогу поговорити з учнями 9-11-х класів. Студенти розповіли про свій університет та про те, чим живе наше місто. Школярі, у свою чергу, задавали наболілі питання: про те, як нам живеться на території, де проходить війна. Бесіда закінчилася прекрасною піснею однієї школярки.
Після цього на нас чекала дуже цікава екскурсія старим містом, в ході якої ми мали змогу нарешті купити собі сувеніри.

Студ_5_3

Студ_5_3


Пізніше ми приїхали до навчального центру розмінування, де для нас влаштували екскурсію по полігону.
Далі ми вирушили до замку, де нас нагодували смачним обідом – неймовірно смачною юшкою та кашею. Потім команда Труханівської Січі взяла учать у козацьких розвагах разом із командами місцевих університетів і шкіл. Після змагань культурно-розважальна частина потягу влаштувала для гостей замку чудовий концерт.

Студ_5_4jpg

Студ_5_4jpg

Студ_5_5

Студ_5_5


Тернопіль

Ми відвідали «файне місто» Тернопіль.
Вранці, як завжди, ми виходили з поїзду з оркестром!

Студ_5_Терн_1

Студ_5_Терн_1


Жителі міста виявилися дуже привітними та доброзичливими, чого не можна сказати про адміністрацію Тернополя: ні сам мер, ні жоден із представників мерії не захотіли зустрітися з учасниками агітпоїзду. Так само вони відмовилися нас годувати, тому військові цього «файного міста» своїми силами і за свій рахунок нагодували нас дуже смачними стравами польової кухні, за що їм величезне спасибі!

Студ_5_Терн_2

Студ_5_Терн_2

Студ_5_Терн_3

Студ_5_Терн_3


Чи знаєте, нагодувати 150 осіб не так вже й просто!
Далі ми зустрічалися зі школярами та студентами, з якими провели відмінну дискусію, обмінялися контактами, обіймалися і навіть плакали. Після того була невелика піша прогулянка містом. Ми поклали квіти та вшанували героїв Тернополя.

Студ_5_Терн_4

Студ_5_Терн_4


Там же на площі ми з учасниками поїзду влаштували невеликий флешмоб, намагаючись створити сонячну систему. Вийшло, звичайно, не дуже, але сам процес був досить веселим і подарував нам чимало позитивних емоцій!
Закінчилася денна програма, звичайно ж, концертом! І всі ми тому безмірно раді.
А на нас вже чекають Чернівці! Подорож триває…

Чернівці

Ми побували в Чернівцях. Море позитивних емоцій і вражень веземо з собою.

Студ_5_Черновц_1

Студ_5_Черновц_1


Це був чудовий день. Не дивлячись на погоду, для нас провели цікаву екскурсію. А потім нам нарешті випала можливість, хвилинку уваги… можливість викупатися. А робили ми це у найстарішій комунальній бані міста, а, може, й навіть всієї України.
Потім нас нагодували чудовим обідом і повезли до кінотеатру для спілкування зі студентами. Спочатку спілкування проходило за типом відкритого мікрофону, але так воно не дуже вийшло. Тому ми прийняли рішення поспілкуватися невеликими групами. Це принесло свої плоди: саме так ми знайшли собі друзів.
Чернівецькі студенти просто неймовірні. Таких щирих та емоційних людей я ще не зустрічала. Ми дуже круто поспілкувалися, а потім знову для нас влаштували концерт. І коли вже прийшла пора прощатися, ми зі сльозами на очах сідали в автобуси. Це були найкрутіші люди та найкраще місто. Обов'язково повернемося в гості.

Студ_5_Черновц_3

Студ_5_Черновц_3

Студ_5_Черновц_2

Студ_5_Черновц_2

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Донбасс #Покровск #Красноармейск #ДонНТУ #Украина #студенты
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...