• Главная
  • В Мирнограді 316 учнів вчаться на канікулах
07:30, 30 октября 2016 г.

В Мирнограді 316 учнів вчаться на канікулах

Хоча в Мирнограді (колишній Димитров) з 24 жовтня йдуть канікули, багато хлопців ті дівчат проводять цей час за партами.

Річ у тім, що молодь займається у відкритій лінгвістичній школі, що декілька років поспіль працює у канікулярний час на базі закладів освіти та виступає ефективною моделлю педагогічного керівництва та консалтингу самоосвітньої діяльності учнів, процесу підготовки старшокласників до участі в процедурі зовнішнього незалежного оцінювання, впливовим чинником забезпечення якості знань учнів з української мови.

Цьогоріч слухачами осінньої сесії школи стали 316 учнів 9-11 класів, які отримали можливість теоретичного та практичного опрацювання найважливіших розділів програмного матеріалу під керівництвом досвідчених та творчих педагогів, орієнтованих на пошук нових технологічних підходів до моделювання освітнього процесу високого рівня навчальної складності.

Члени міського методичного об’єднання вчителів української мови (кер. С.Ялдишева, ЗОШ № 5), що мають позитивний досвід проведення занять із слухачами школи, гнучко реагують на освітні потреби й запити старшокласників, спираються на результати моніторингового дослідження показників освітньої якості та творчо застосовують при плануванні роботи досягнення перспективного галузевого досвіду.

Осіння лінгвістична сесія виокремила для учасників освітнього процесу проблемні аспекти мовної підготовки учнів та ефективно сприяла підвищенню їх знань.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Донбасс #Мирноград #Димитров #школа #украинскийязык #каникулы
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...