07:41, 31 октября 2016 г.

В Мирнограді згадали війну

У рамках заходів до 28 жовтня, коли вся Україна святкує річницю визволення від фашистських загарбників, працівники Центральної дитячої бібліотеки м. Мирноград (колишній Димитров) разом із своїми активними читачами відвідали ветерана війни та праці Енгеліну Чуприну.

Енгеліна В’ячеславівна поділилася спогадами про події тих страшних років та подарувала кожній дитині свою авторську книгу «Огненные годы».

Вдячні діти подарували ветерану квіти, цукерки, читали вірші та заспівали пісню «Журавли».

Цього ж дня Центральна дитяча бібліотека для своїх відвідувачів запропонувала перегляд документального фільму «Визволення» режисера Олексія Лябаха, в якому розповідається про звільнення території України від німецько - фашистських загарбників. Це фільм - спогади учасників бойових дій Другої світової війни, мирних жителів, які перебували в окупації та пережили ці страшні роки, коли саме на території України відбулися ключові битви, які вплинули на визволення Європи від фашизму.

Память_2

Память_2

Присутні також переглянули книжкову викладку «Пам’яті їх будемо гідні», книжки якої розповідають про війну, яка принесла біль і страждання, смерть і втрати на нашій землі. Землі, яка зараз знов палає війною...

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #Димитров #школьники #война #память #ветеран
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...