08:02, 1 ноября 2016 г.

Гарна новина для переселенців

Стартував проект «Допомога сім’ям, що постраждали від конфлікту на сході України», бенефіціаром якого виступає Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Проект реалізується Католицькою службою допомоги (Catholic Relief Services) та Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України», фінансується Агентством Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку («USAID»).

Метою проекту є забезпечення безпечних та гідних умов проживання внутрішньо переміщених осіб та інших осіб в Україні, які постраждали внаслідок збройного конфлікту.

В рамках проекту буде надана допомога 6412 особам, які постраждали від конфлікту на Сході України шляхом впровадження багатосекторального підходу: надаватимуться грошові гранти незахищеним сім’ям для придбання предметів, необхідних для того щоб пережити зиму, включаючи одяг, взуття, обігрівачі, вугілля та дрова; з метою підтримки в зимовий період незахищених осіб забезпечуватимуть непродовольчими товарами; надаватиметься допомога у формі грошових ґрантів для проведення ремонту осель в поселеннях вздовж лінії розмежування; надаватимуться грошові ґранти особам, які були в минулому власниками малих підприємств, для відновлення підприємницької діяльності, надаватиметься допомога у працевлаштуванні ВПО, включаючи тренінги з питань повернення до роботи, підготовку до співбесід, та пряме скерування до працедавців, зацікавлених у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб.

З метою задоволення психологічних потреб внутрішньо переміщених осіб, які переживають тривалу зміну місця проживання, виконавці проекту продовжать діяльність 8 дитячих центрів, відкритих в місцях з великою кількістю внутрішньо переміщених осіб. Ці дитячі центри допомагають дітям та їхнім батькам долати емоційні травми, завдані переміщенням, та інтегруватись в нову громаду, повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

#Донбасс #Украина #переселенцы #помощь #гранты
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...