Права жінок та дітей у сім'ях Покровська та району візьмуть під свій захіст волонтери

Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з Фондом народонаселення ООН в Україні та за підтримки Міністерства соціальної політики України починаючи з серпня 2015 року реалізують проект «Посилення гуманітарної відповіді на потреби найбільш вразливих категорій жінок та дівчат – підлітків в умовах збройного конфлікту на сході України».

Мобільні бригади виявляють і надають допомогу постраждалим від домашнього насильства. Бригади виїжджають на виклик у випадках насильства та надають консультації, проводять корекційну роботу з членами сім’ї, співпрацюють з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З жовтня 2016 року в Донецькій області розпочали працювати 3 нові мобільні бригади.

Серед них Новогродівська мобільна бригада № 23, яка обслуговує Покровський район, м. Покровськ, м. Мирноград, м. Новогродівку, м. Селидове, м. Курахове, м. Мар’їнка.

За допомогою можна звертатися за телефонами МБ № 23: 066-204-26-31, 093-949-53-17, (06239)2-60-10 з 8.00 до 17.00 години.

Мобільна бригада працює на базі Новогродівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул.. Молодіжна, 1 та Красноармійського районного центру соціальних служб для сім’дітей та молоді: м. Покровськ вул.. Торгівельна 11. Індивідуальний прийом громадян кожного понеділка з 8.30 до 15.00.

Домашнє насильство – це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне: приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людини над іншою. У 90 % випадків найбільш страждають жінки та діти.

Домашнє насильство – це не внутрішньо – сімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати!

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25