• Главная
  • Права жінок та дітей у сім'ях Покровська та району візьмуть під свій захіст волонтери
14:48, 1 ноября 2016 г.

Права жінок та дітей у сім'ях Покровська та району візьмуть під свій захіст волонтери

Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з Фондом народонаселення ООН в Україні та за підтримки Міністерства соціальної політики України починаючи з серпня 2015 року реалізують проект «Посилення гуманітарної відповіді на потреби найбільш вразливих категорій жінок та дівчат – підлітків в умовах збройного конфлікту на сході України».

Мобільні бригади виявляють і надають допомогу постраждалим від домашнього насильства. Бригади виїжджають на виклик у випадках насильства та надають консультації, проводять корекційну роботу з членами сім’ї, співпрацюють з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З жовтня 2016 року в Донецькій області розпочали працювати 3 нові мобільні бригади.

Серед них Новогродівська мобільна бригада № 23, яка обслуговує Покровський район, м. Покровськ, м. Мирноград, м. Новогродівку, м. Селидове, м. Курахове, м. Мар’їнка.

За допомогою можна звертатися за телефонами МБ № 23: 066-204-26-31, 093-949-53-17, (06239)2-60-10 з 8.00 до 17.00 години.

Мобільна бригада працює на базі Новогродівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул.. Молодіжна, 1 та Красноармійського районного центру соціальних служб для сім’дітей та молоді: м. Покровськ вул.. Торгівельна 11. Індивідуальний прийом громадян кожного понеділка з 8.30 до 15.00.

Домашнє насильство – це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне: приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людини над іншою. У 90 % випадків найбільш страждають жінки та діти.

Домашнє насильство – це не внутрішньо – сімейна справа чи особливості родинного спілкування. Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати!

#Покровськ #район #насильство #волонтери #мобільні_бригади #допомога
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...