• Главная
  • В Мирнограді шукати роботу допомагають сучасні технології
07:43, 4 ноября 2016 г.

В Мирнограді шукати роботу допомагають сучасні технології

В Мирнограді (раніше - Димитрові) міський центр зайнятості постійно вдосконалює свою співпрацю як з роботодавцями так і з безробітними. Спеціалісти центру активно залучають роботодавців з інших регіонів. Вже є позитивний досвід співпраці з роботодавцями Костянтинівського району. А вчора відбулась презентація роботодавця з Дніпра - ПАТ “Дніпропетровський агрегатний завод”.

Завод представили директор з персоналу Ольга Михайленко та заступник начальника відділу кадрів Людмила Ларіонова. Безробітним, які були присутні на заході запропонували рекламні буклети та відеопрезентацію підприємства, розповіли про умови праці, соціальні гарантії, можливість навчання та перспективи росту.

Привабливі умови, які запропонував роботодавець, зацікавили учасників заходу. Цілком зрозуміло, що перша зустріч має презентаційний характер, але, сподіваємося, що вона стане початком плідної співпраці. Фахівці Мирноградського центру зайнятсоті не обмежились однією презентацією роботодавця і за допомогою інноваційних технологій розширили коло безробітних, яким було запропоновано інформацію про роботодавця.

Мирног_ЦЗ_3

Мирног_ЦЗ_3

Мирног_ЦЗ

Мирног_ЦЗ

Мирног_ЦЗ_1

Мирног_ЦЗ_1

Після спілкування представників ПАТ “Дніпропетровський агрегатний завод” з безробітними Мирнограда була організована skipe-презентація роботодавця для інших центрів зайнятості. На зв'язок одночасно вийшли Новогродівський МЦЗ, Покровський МЦЗ Донецької області, Селидівський МЦЗ, Добропільський МЦЗ.

Після презентації для гостей з сусідньої області було організовано екскурсію по центру зайнятості. Вони були приємно вражені організацією роботи МЦЗ, особливо, як активно залучаються сучасні технології.

#Донбасс #Мирноград #Димитров #работа #центрзанятости #технологии
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...