• Главная
  • Кого поздоровляли гості з Мирнограду в Покровську
09:25, 4 ноября 2016 г.

Кого поздоровляли гості з Мирнограду в Покровську

На передодні Дня працівника соціальної сфери (святкується сьогодні, 4 листопада), в геріатричному пансіонаті з психоневрологічним відділенням м. Покровськ (колишній Красноармійськ) пройшов святковий концерт.

В святі прийняли участь творчі колективи та солісти сусіднього м. Мирноград (Димитров). Святкову концертну програму було підготовлено відділом культури Мирноградської міської ради.

Соцраб_1

Соцраб_1

Соцраб_2

Соцраб_2

Соцраб_3

Соцраб_3

Соцраб_4

Соцраб_4

Соцраб_5

Соцраб_5

Голова Мирнограду Олександр Брикалов звернувся до «винуватців свята»:

«Шановні працівники соціальної сфери! Від імені Мирноградської міської ради, Виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників соціальної сфери. Ваша професія - найгуманніша. Вона вимагає чуйності, терпіння, здатності до душевного співчуття, вміння сприйняти чужий біль. Впевнений, ваше сердечне тепло буде і надалі зігрівати всіх, хто в ньому має потребу. Від щирого серця хочу подякувати за вашу самовіддану працю, за ненормований день, який не поміщається в належні йому 24 години, милосердя і співпереживання, увагу до ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримку малозабезпечених та багатодітних сімей, допомогу у здоланні життєвих труднощів, віру в себе і свої можливості. Бажаю вам міцного здоров'я, прекрасного настрою, подальшої плідної роботи. Нехай ваша праця дарує радість людям, а життя віддає вам цей позитив багаторазово!»

#Донбасс #Покровск #Красноармейск #Мирноград #Димитров #концерт #праздник
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...