• Главная
  • У Покровській оперативній зоні пройшов традиційний публічний інструктаж поліцейських
16:48, 4 ноября 2016 г.

У Покровській оперативній зоні пройшов традиційний публічний інструктаж поліцейських

На центральних площах міст Покровська, Мирнограду, Селидового, Добропілля та Авдіївки традиційно вишукувався особовий склад структурних підрозділів Покровського відділу поліції для проведення інструктажу та отримання від керівництва першочергових завдань на вихідні дні.

На публічному щотижневому інструктажі керівник кожного підрозділу поліції визначив найбільш ефективну розстановку сил та засобів та довів особовому складу першочергові завдання щодо забезпечення громадської безпеки.

Чергові наряди, які цілодобово нестимуть службу, аби громадяни спокійно провели вихідні, спрямовані на своєчасне припинення диверсійних дій, виявлення та затримання осіб, причетних до незаконних збройних формувань, припинення незаконного обігу зброї, бойових припасів, вибухових речовин, пристроїв та наркотичних речовин.

Особлива увага приділяється перевірці транспортних засобів та осіб, які перетинають блокпости, а також забезпеченню публічної безпеки у місцях великого скупчення людей, площах міст, паркових зонах.

А до інструктажу покровських правоохоронців приєдналися учасники «Ліги майбутніх поліцейських», які також отримали завдання: розповсюдити серед населення листівки щодо заборони продажу алкогольних, тютюнових виробів неповнолітнім, «Як не стати жертвою шахраїв» та «Обережно! Вибухонебезпечні предмети».

У Покровській оперативній зоні пройшов традиційний публічний інструктаж поліцейських, фото-1
У Покровській оперативній зоні пройшов традиційний публічний інструктаж поліцейських, фото-2
У Покровській оперативній зоні пройшов традиційний публічний інструктаж поліцейських, фото-3
#Покровськ #Красноармійськ #поліція #інструкраж
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...