В Мирнограді відповідали на запитання Сонячної Батарейки

В бібліотеках Мирнограда (колишній Димитров) пройшли незвичайні «енергетичні заходи».

З учнями 9-го класу ЗОШ №9 у Центральній міській бібліотеці відбулася дискусія на тему: «Альтернативні джерела енергії». У вступному слові бібліотекар розповіла, що питання зниження енергозалежності через формування ефективної програми енергозбереження та розвитку альтернативної енергетики України слід віднести до стратегічно важливих, які потребують нагального вирішення.

Під час дискусії йшлося про те, які альтернативні джерела енергії економічно вигідно використовувати та чи можливо взагалі відмовитися від традиційних енергетичних ресурсів. Все більшу популярність у світі набувають альтернативні джерела енергії. До таких джерел можна віднести: енергію сонця, енергію вітру, енергію припливів, глибинне тепло Землі, паливо з біомаси та ін.

А в Центральній дитячій бібліотеці пройшла бесіда-порада «Бережливість дорожче за багатство», під час якої велась роз’яснювальна робота дітям щодо енергозбереження.

Присутні намагалися з’ясувати, які заходи мають бути найефективнішими та економічними. Бібліотекар підготувала повідомлення про заходи щодо енергозбереження: які лампи можуть бути більш економними, як герметувати вікна, бути уважними та вимикати світло.

Діти побували в гостях у Пана Економа, відповідали на запитання Сонячної Батарейки та зробили висновок, що треба економити енергію не тільки вдома, а й там, де вони знаходяться.

Також відвідувачі переглянули відеоролики про економне використання енергоресурсів: «Добре світло», «Бережіть з дитячих літ воду, газ, електросвітло».

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25