• Главная
  • В Мирнограді відповідали на запитання Сонячної Батарейки
07:45, 5 ноября 2016 г.

В Мирнограді відповідали на запитання Сонячної Батарейки

В бібліотеках Мирнограда (колишній Димитров) пройшли незвичайні «енергетичні заходи».

З учнями 9-го класу ЗОШ №9 у Центральній міській бібліотеці відбулася дискусія на тему: «Альтернативні джерела енергії». У вступному слові бібліотекар розповіла, що питання зниження енергозалежності через формування ефективної програми енергозбереження та розвитку альтернативної енергетики України слід віднести до стратегічно важливих, які потребують нагального вирішення.

В Мирнограді відповідали на запитання Сонячної Батарейки, фото-1

Під час дискусії йшлося про те, які альтернативні джерела енергії економічно вигідно використовувати та чи можливо взагалі відмовитися від традиційних енергетичних ресурсів. Все більшу популярність у світі набувають альтернативні джерела енергії. До таких джерел можна віднести: енергію сонця, енергію вітру, енергію припливів, глибинне тепло Землі, паливо з біомаси та ін.

А в Центральній дитячій бібліотеці пройшла бесіда-порада «Бережливість дорожче за багатство», під час якої велась роз’яснювальна робота дітям щодо енергозбереження.

Присутні намагалися з’ясувати, які заходи мають бути найефективнішими та економічними. Бібліотекар підготувала повідомлення про заходи щодо енергозбереження: які лампи можуть бути більш економними, як герметувати вікна, бути уважними та вимикати світло.

В Мирнограді відповідали на запитання Сонячної Батарейки, фото-2

Діти побували в гостях у Пана Економа, відповідали на запитання Сонячної Батарейки та зробили висновок, що треба економити енергію не тільки вдома, а й там, де вони знаходяться.

Також відвідувачі переглянули відеоролики про економне використання енергоресурсів: «Добре світло», «Бережіть з дитячих літ воду, газ, електросвітло».

#Донбасс #Мирноград #Димитров #энегосбережение #дети #библиотеки
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...