• Главная
  • Переселенка з Донецька досягла успіху у Мирнограді
16:54, 5 ноября 2016 г.

Переселенка з Донецька досягла успіху у Мирнограді

Аліні Кутній, як і багатьом іншим, довелось залишити власну домівку та перспективне місце бухгалтера у великій прибутковій компанії у тимчасово окупованому Донецьку. У пошуках кращої долі дівчина переїхала до міста Мирноград (колишній Димитров).

«Працюючи з дев’ятнадцяти років я не уявляла свого життя без роботи, яка вселяла в мене впевненість у завтрашньому дні», - зазначає Аліна Олегівна. Звернувшись до Мирноградського міського центру зайнятості, вона зарекомендувала себе як активного шукача роботи та гнучкої в плані використовування усього свого внутрішнього потенціалу для вирішення поставлених цілей. Завдяки роботі фахівців центру зайнятості та керуючись принципом, що інновація відрізняє лідера від наздоганяючого, Аліна Олегівна склала власне відеорезюме, яке і стало відправною точкою до успішного працевлаштування на посаду головного бухгалтера до молодого, але дуже перспективного підприємства ТОВ «Малина». «Висловлюю велику подяку спеціалістам центру зайнятості за інноваційні підходи до вирішення питання працевлаштування громадян. Завдяки таким інноваціям у сучасному суспільстві можна вдало конкурувати та знайти гідне місце на ринку праці», - зазначила Аліна.
Як підкреслюють у Мирноградському міському центрі зайнятості, головною метою інновацій, які впроваджуються в практику роботи служби зайнятості сьогодні, є підвищення ефективності самопрезентації та сприяння зниженню соціальної напруги, зручності, економії часу та коштів, як шукача роботи так і роботодавця.

#Донбасс #Мирноград #Димитров #переселенцы #ВПЛ #центрзанятости
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...