Мирноградські правоохоронці опинилися у незвичайних місцях

Минулої суботи співробітники Мирноградського (раніше - Димитровського) відділення поліції побували на екскурсіях по заводу шампанських вин м. Бахмут і сольових шахтах міста Соледар. Екскурсії проходили за підтримки профспілки. Керівництво відділення поліції прийняло рішення дати можливість особовому складу трохи відпочити і провести час в дуже цікавих місцях Донецької області.

На початку захоплюючій екскурсії правоохоронці відвідали Бахмутський завод шампанських вин - підприємство, де весь цикл виробництва зосереджений під землею, в специфічному мікрокліматі вироблених гіпсових штолень.

Buh 3

З особливим інтересом всі чекали екскурсію в соляні шахти Соледара. Соледар - невелике містечко в Донецькій області, відомий своїми соляними шахтами. Саме в цьому містечку знаходяться виробничі потужності підприємства "Артемсіль" - найбільшого в Центральній і Східній Європі підприємства з видобутку кухонної солі.

Соль 1

З перших же кроків відчувається, що тут все ще діюче підприємство, а не розвинений туристичний атракціон. Екскурсія проходила по галереях рудника на глибині 288 метрів. Поліцейських чекав захоплюючий маршрут по соляним тунелях зі скульптурами, виготовленими майстрами, а також пізнавальна розповідь про властивості солі, яка за твердістю не поступається навіть каменю.

Дуже вразила підземна православна церква - явище абсолютно унікальне, яке справило сильне враження на всіх правоохоронців. Церква, якій понад 100 років, знаходиться в кристалічному соляному пласті. Також присутніх здивувало підземне футбольне поле і концертний зал.

Sol 3

Всі залишилися дуже задоволені, проведеним днем, маса позитивних емоцій і вражень від проведених екскурсій і такого позитивного і пізнавального відпочинку.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
310 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25