• Главная
  • Мирноградські правоохоронці опинилися у незвичайних місцях
17:41, 7 ноября 2016 г.

Мирноградські правоохоронці опинилися у незвичайних місцях

Минулої суботи співробітники Мирноградського (раніше - Димитровського) відділення поліції побували на екскурсіях по заводу шампанських вин м. Бахмут і сольових шахтах міста Соледар. Екскурсії проходили за підтримки профспілки. Керівництво відділення поліції прийняло рішення дати можливість особовому складу трохи відпочити і провести час в дуже цікавих місцях Донецької області.

На початку захоплюючій екскурсії правоохоронці відвідали Бахмутський завод шампанських вин - підприємство, де весь цикл виробництва зосереджений під землею, в специфічному мікрокліматі вироблених гіпсових штолень.

Buh 3

Buh 3

З особливим інтересом всі чекали екскурсію в соляні шахти Соледара. Соледар - невелике містечко в Донецькій області, відомий своїми соляними шахтами. Саме в цьому містечку знаходяться виробничі потужності підприємства "Артемсіль" - найбільшого в Центральній і Східній Європі підприємства з видобутку кухонної солі.

Соль 1

Соль 1

З перших же кроків відчувається, що тут все ще діюче підприємство, а не розвинений туристичний атракціон. Екскурсія проходила по галереях рудника на глибині 288 метрів. Поліцейських чекав захоплюючий маршрут по соляним тунелях зі скульптурами, виготовленими майстрами, а також пізнавальна розповідь про властивості солі, яка за твердістю не поступається навіть каменю.

Дуже вразила підземна православна церква - явище абсолютно унікальне, яке справило сильне враження на всіх правоохоронців. Церква, якій понад 100 років, знаходиться в кристалічному соляному пласті. Також присутніх здивувало підземне футбольне поле і концертний зал.

Sol 3

Sol 3

Всі залишилися дуже задоволені, проведеним днем, маса позитивних емоцій і вражень від проведених екскурсій і такого позитивного і пізнавального відпочинку.

#Донбасс #Мирноград #Димитров #Бахмут #полиция #шампанское #соль
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...