В Мирнограді говорили про мову, прізвища, читали вірші та співали

9 листопада – це свято української мови та писемності. З часу винайдення писемності фактично почався період документальної історії людства, тому стало можливим не тільки передавати мовну інформацію на відстані, але й закріпити її в часі. Про це та інше йшлася мова на літературно-музичній композиції «Слова, в вас мудрість вічна і любов жива», яка відбулася у Центральній міській бібліотеці м. Мирноград (колишній Димитров) до Дня української писемності та мови.

Захід розпочався біля пам’ятника Тарасу Шевченко на мікрорайоні Західному піснею «Моя Україна» у виконанні членів клубу «Шанувальників української мови та літератури».
Україна та її культура святкують своє відродження. Але цьому передувала тяжка боротьба. Дуже багато жорстоких літ і століть пережила наша мова, - підкреслила ведуча заходу.

Мирн_Укр_3


Члени клубу розповідали про Івана Котляревського, як зачинателя нової української літературної мови, про величезний талант Тараса Шевченко. Цікаву доповідь підготувала поетеса Н.Внукова - про прізвища мешканців міста Мирнограда та їх походження.

Мирн_Укр_2


Також члени клубу читали вірші В.Сосюри, П.Тичини, М.Рильського, Л.Костенко. І, звичайно ж, співали. У їх виконанні пролунали пісні «Де Рось і Росява», «Україна» , «Садок вишневий коло хати», «Думи мої, думи мої» та ін.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25