• Главная
  • В Мирнограді говорили про мову, прізвища, читали вірші та співали
09:05, 8 ноября 2016 г.

В Мирнограді говорили про мову, прізвища, читали вірші та співали

9 листопада – це свято української мови та писемності. З часу винайдення писемності фактично почався період документальної історії людства, тому стало можливим не тільки передавати мовну інформацію на відстані, але й закріпити її в часі. Про це та інше йшлася мова на літературно-музичній композиції «Слова, в вас мудрість вічна і любов жива», яка відбулася у Центральній міській бібліотеці м. Мирноград (колишній Димитров) до Дня української писемності та мови.

Захід розпочався біля пам’ятника Тарасу Шевченко на мікрорайоні Західному піснею «Моя Україна» у виконанні членів клубу «Шанувальників української мови та літератури».
Україна та її культура святкують своє відродження. Але цьому передувала тяжка боротьба. Дуже багато жорстоких літ і століть пережила наша мова, - підкреслила ведуча заходу.

Мирн_Укр_3

Мирн_Укр_3


Члени клубу розповідали про Івана Котляревського, як зачинателя нової української літературної мови, про величезний талант Тараса Шевченко. Цікаву доповідь підготувала поетеса Н.Внукова - про прізвища мешканців міста Мирнограда та їх походження.

Мирн_Укр_2

Мирн_Укр_2


Також члени клубу читали вірші В.Сосюри, П.Тичини, М.Рильського, Л.Костенко. І, звичайно ж, співали. У їх виконанні пролунали пісні «Де Рось і Росява», «Україна» , «Садок вишневий коло хати», «Думи мої, думи мої» та ін.

#Донбасс #Мирноград #Димитров #культура #украинскийязык #Шевченко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...