• Головна
  • Покровський міський центр зайнятості Донецької області успішно укомплектовує заявки роботодавців міста
16:07, 9 листопада 2016 р.

Покровський міський центр зайнятості Донецької області успішно укомплектовує заявки роботодавців міста

Одним із першочергових завдань Покровського міського центру зайнятості Донецької області є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якіснішим задоволенням їх потреб.

Покровський міський центр зайнятості Донецької області в січні-жовтні 2016 року співпрацював із 236 роботодавцями, у 2015 році аналогічного періоду їх було 185, загальна кількість вакансій у звітному періоді – 1037, у аналогічному періоді 2015 року - 776. Всього було укомплектовано 881 вакансія, на відміну від 2015 року - 595.

Про це повідомив директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов на щомісячному брифінгу для представників місцевих засобів масової інформації.

«Комунальним підприємством «Покровськтепломережа» було надано 56 вакансій, з них, за допомогою служби зайнятості було укомплектовано 51 вакансія, міський відділ освіти Покровського району надав 92 вакансії, укомплектували 87 вакансій, регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця» надали 43 вакансії, укомплектували 39 вакансій, ПРАТ «АПК - Інвест» укомплектувало за допомогою служби зайнятості 36 вакансій», - доповів директор центру зайнятості.

Результативною формою отримання інформації про стан підприємств та визначення форм подальшої співпраці з ними є відвідування ринкоутворюючих підприємств керівництвом центру зайнятості, спеціалістами відділу взаємодії з роботодавцями. Ефективність виконання замовлень роботодавців є важливою передумовою якісного вирішення одного з головних завдань центру зайнятості – сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #Красноармійськ #роботодавці #МЦЗ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...