В Мирнограді зазирнули в «дзеркало російської душі»

В Центральній міській бібліотеці м. Мирноград (колишній Димитров) відбувся літературний портрет «Гуманізм Ф. Достоєвського», присвячений 195 річниці від дня народженная письменника, який є непорушною цінністю не тільки в культурному, а й у глобальному загальносвітовому контексті.

Захід розпочався з кадрів документального фільму «Достоєвський – дзеркало російської душі». Ведуча Анна Сенжаровець познайомила учнів 11 класу ЗОШ №9 з великим російським письменником, видатним мислителем, одним з найглибших філософів.
Алла Вікторівна розповіла присутнім про дитячі та студентські роки Федора Михайловича, його літературну спадщину.
Учні подивилися трейлери до фільмів «Злочин і покарання», «Брати Карамазови», «Ідіот».
Цікаві висловлювання можна було почути від хлопців та дівчат про відомий роман «Злочин і покарання».
На заході була присутня вчитель-філолог, поетеса Н.Внукова, яка поділилася своїми враженнями про нещодавно прочитані щоденники Достоєвського, його теорію обману, міркування про шкідливі звички людства. Поетеса прочитала вірші та висловила свої побажання молоді.

Мирног_Достоевский_1


Твори Достоєвського зазнали широкої популярності в Україні. Із Достоєвським була особисто знайома Х.Алчевська, листувалася з ним і залишила спогади про зустрічі з письменником («Передуманное и пережитое»).
І.Франко не раз згадував Достоєвського у своїх статтях, називаючи його найгеніальнішим російським письменником, високо цінував гуманізм письменника, його майстерність, своєрідний психологізм творів.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25