• Главная
  • В Мирнограді зазирнули в «дзеркало російської душі»
08:38, 14 ноября 2016 г.

В Мирнограді зазирнули в «дзеркало російської душі»

В Центральній міській бібліотеці м. Мирноград (колишній Димитров) відбувся літературний портрет «Гуманізм Ф. Достоєвського», присвячений 195 річниці від дня народженная письменника, який є непорушною цінністю не тільки в культурному, а й у глобальному загальносвітовому контексті.

Захід розпочався з кадрів документального фільму «Достоєвський – дзеркало російської душі». Ведуча Анна Сенжаровець познайомила учнів 11 класу ЗОШ №9 з великим російським письменником, видатним мислителем, одним з найглибших філософів.
Алла Вікторівна розповіла присутнім про дитячі та студентські роки Федора Михайловича, його літературну спадщину.
Учні подивилися трейлери до фільмів «Злочин і покарання», «Брати Карамазови», «Ідіот».
Цікаві висловлювання можна було почути від хлопців та дівчат про відомий роман «Злочин і покарання».
На заході була присутня вчитель-філолог, поетеса Н.Внукова, яка поділилася своїми враженнями про нещодавно прочитані щоденники Достоєвського, його теорію обману, міркування про шкідливі звички людства. Поетеса прочитала вірші та висловила свої побажання молоді.

Мирног_Достоевский_1

Мирног_Достоевский_1


Твори Достоєвського зазнали широкої популярності в Україні. Із Достоєвським була особисто знайома Х.Алчевська, листувалася з ним і залишила спогади про зустрічі з письменником («Передуманное и пережитое»).
І.Франко не раз згадував Достоєвського у своїх статтях, називаючи його найгеніальнішим російським письменником, високо цінував гуманізм письменника, його майстерність, своєрідний психологізм творів.

#Донбасс #Мирноград #Димитров #культура #Достоевский #библиотека #школьники
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...