• Главная
  • В Мирнограді пройшов незвичайний урок
07:46, 15 ноября 2016 г.

В Мирнограді пройшов незвичайний урок

Учителем інформатики Мирноградського (Димитровського) НВК Валерією Доценко в межах конкурсу «Кращий працівник року 2016» у номінації «Кращий учитель інформатики 2016 міста Мирнограда» було проведено відкритий урок у 5-му класі на тему «Пошук відомостей у мережі Інтернет. Критичне оцінювання відомостей, отриманих з Інтернету».

На уроці були присутні працівники міського відділу освіти. Валерія Валеріївна використовувала у ході колективної та індивідуальної роботи з учнями технології проблемного пошуку, інтерактивного навчання, навчала працювати п’ятикласників із інструктивною карткою.

У ході уроку гімназисти навчалися здійснювати раціональний пошук відомостей із мережі Інтернет за адресами сайтів, працюючи в пошукових системах за ключовими словами, складали алгоритм ефективного пошуку в мережі Інтернет, навчалися критично оцінювати отримані відомості за розробленими вчителем критеріями.

Найбільше сподобалося учням працювати на онлайн-платформі Learning Apps (вивчення додатків), де вони розгадували кросворд за темою «Пошук в Інтернеті».

Мирног_УВК_2

Мирног_УВК_2

Мирног_УВК_4

Мирног_УВК_4

Мирног_УВК_5

Мирног_УВК_5

#Донбасс #Мирноград #Димитров #учителя #педагоги #конкурс #урок #Интернет
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...