• Главная
  • Студентів вуза-переселенця, що зараз мешкає в Покровську, привітали з їх святом
10:27, 17 ноября 2016 г.

Студентів вуза-переселенця, що зараз мешкає в Покровську, привітали з їх святом

В.о. ректора Донецького національного технічного університету (з 2014 року він працює в Красноармійську — тепер Покровську) Ярослав Ляшок привітав молодь з Міжнародним днем студента, що святкується сьогодні.

Наводимо це привітання, до якого приєднується і наш сайт:

«Шановне студентство!
Від імені ректорату щиро вітаю вас у цей знаменний день зі святом – Міжнародним днем студента!
Студентські роки є для кожного добрим стартовим майданчиком у подальшому житті. Сподіваюсь, ви згадуватимете час навчання в нашому університеті з теплом у серці, оскільки це період сміливих перемог, злетів, прагнень, експериментів, дискусій і світлих сподівань! Ви молоді, талановиті, завзяті, обдаровані, наша інтелектуальна еліта, наша надія та сподівання, рушійна сила сучасного прогресу, саме вам переймати естафету розбудови сильної демократичної та вільної країни, яка стане гідним членом європейської спільноти. Ми пишаємося вашою енергією, сміливістю, завзяттям і талантами, патріотизмом, волелюбністю та соціальною активністю!
Шановні студенти, висловлюю вам найщиріші вітання! Бажаю вам отримувати відмінні оцінки не лише за навчальні предмети, але й за вирішення будь-яких проблем у житті, закласти міцний фундамент успішної карʼєри, плідно працювати для здійснення мрій, багато вірних друзів, яскравих моментів, незабутніх спогадів! Міцного вам здоров’я, щастя та миру, професійного зростання, нових перспектив, духовного розвитку! Сміливо крокуйте шляхом знань і творчості!
Віри та добра вам! Нехай щастить!»

#Донбасс #Покровск #Красноармейск #ДонНТУ #студенты #праздник
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...