• Главная
  • З чим покровські правоохоронці та лігівці познайомили малечу
15:17, 19 ноября 2016 г.

З чим покровські правоохоронці та лігівці познайомили малечу

Правоохоронці Покровського (Красноармійського) відділу поліції разом із своїми юними помічниками -лігівцями провели пізнавальний урок для молодших школярів місцевої загальноосвітньої школи №3. Вартові порядку із задоволенням поспілкувалися з учнями та пояснили їм ази безпечної поведінки на дорозі.

Школярам працівники поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху, розповіли як треба себе вести у громадському транспорті, де і як їздити на велосипеді, нагадали в яких місцях слід переходити дорогу. Потім, правоохоронці вигадували різні ситуації, в яких може опинитися малеча, а діти розповідали як вони б поступили.

Не залишились осторонь і учасники покровської «Ліги майбутніх поліцейських». Підлітки з усмішкою на обличчі розповідали маленьким друзям на яке світло необхідно переходити через дорогу, а на яке стояти на місті.

«Переходити вулицю можна тільки на зелене світло світлофора, при переході через дорогу треба міцно тримати маму (або будь-якого іншого дорослого) за руку», - зауважила одна із учасниць Ліги.

«Майбутні поліцейські» нагадати дітям і про правила безпечної поведінки як дома так і на вулиці. Лігівці в черговий раз розповіли малечі про основні правила поведінки під час виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів.

Юні поліцейські влаштували яскравий конкурс для дітлахів. Вони разом з дітьми вирізали з паперу маленьких кольорових чоловічків. А потім кожен з присутніх виходив разом зі своїм паперовим другом до дошки і розповідав ті правила безпечної поведінки, які він запам’ятав.

Наприкінці зустрічі малеча порадувала поліцейських своїми чудовими малюнками та добрими знаннями з правил безпечної поведінки на дорозі.

#Донбасс #Покровск #Красноармейск #Лигабудущийполицейских #школьники
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...