• Главная
  • Молода лейтенант прагне зробити життя в Покровську і країні - краще
19:54, 24 ноября 2016 г.

Молода лейтенант прагне зробити життя в Покровську і країні - краще

Ірина Грицай, яка зраз працює в Покровському (Красноармійському) відділу поліції у відділі превентивної діяльності з ювенальної превенції, з дитинства мріяла про роботу в поліції. Переглянувши чергову серію улюбленого серіалу «Каменська», вона починала проводити допити своїх ляльок та встановлювати головного правопорушника.

Під час навчання у випускному класі, дівчина остаточно вирішила стати правоохоронцем. Батьки рішення доньки підтримали, і після закінчення школи у 2013 році вона вступила до Донецької юридичної академії. Але в 2014 році на Донеччині розпочинаються бойові дії, і для продовження навчання дівчина перевелась в Київську Національну академію внутрішніх справ.

В цьому році після випуску з вищого навчального закладу, молодий лейтенант повернулась в рідне місто і почала працювати в Покровському відділу поліції у відділі превентивної діяльності з ювенальної превенції.

Грицай_5

Грицай_5

«Ще навчаючись в академії, я зрозуміла, що прагну працювати саме з дітьми. Адже саме підростаюче покоління – це наше майбутнє, і від того як ми їх виховаємо, що в них вкладемо залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й всього світу. Тому я з радістю пішла працювати в відділі превентивної діяльності з ювенальної превенції», - розповідає Ірина Грицай.

Колеги по роботі та наставник – старший інспектор відділу Анатолій Гарковенко охоче діляться з молодим співробітником своїм досвідом, дають поради та завжди підтримують.

У молодого правоохоронця є надійні помічники – учасники «Ліги майбутніх поліцейських». Разом вони організовують та проводять багато різноманітних заходів як серед лігівці, так і серед учнів та школярів міста та району.

Грицай_6

Грицай_6

«Наші лігівці дуже активні, ініціативні, креативні. У них завжди безліч ідей. Від них я заражаюсь позитивом та енергією. Ми завжди їх підтримуємо, надаємо допомогу та намагаємось разом змінити нашу країну на краще», - зазначила лейтенант поліції.

Грицай_7

Грицай_7

І хоч у інспектора поліції – Ірини Грицай ще мало досвіду, вона швидко всьому вчиться, і вже впевнено завойовує авторитет серед колег та довіру як дорослих, так і юних мешканців Покровська.

«Професію правоохоронця я обрала за покликом серця. Я думаю, що це моє покликання - допомагати людям. Мені не байдуже майбутнє моє, моєї родини, мого міста і моєї країни. Я готова стояти на захисті прав і свобод громадян, державних інтересів. І мрію, що обов’язково стану взірцевим поліцейським, з якого будуть брати приклад і діти, і співробітники поліції», - підкреслуює молода лейтенант.

#Донбасс #Покровскийотделполиции #дети #лиговцы #лейтенант
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...