• Главная
  • Для школярів Покровська лігівці влаштували майстер клас «Єдина родина»
13:15, 25 ноября 2016 г.

Для школярів Покровська лігівці влаштували майстер клас «Єдина родина»

Під час заходу малеча не тільки дізналась про традиції та стародавні обереги українців, а і власноруч виготовили оберіг для своєї родини. Діти впевнені, що маленькі талісмани захистять їхніх близьких від всіх негараздів та принесуть вдачу. Про це повідомляє прес-служба Покровського відділу поліції

Керівник покровської ланки «Ліга майбутніх поліцейських» Інна Червякова разом із своїми помічниками – «майбутніми поліцейськими» та правоохоронцями запросили до міського історичного музею школярів на пізнавальний захід «Єдина родина». На початку зустрічі Інна Василівна розповіла присутнім про традиції українців, про обрядові свята та про стародавні символи та обереги України, які виготовлялись власноруч та передавались із покоління в покоління. Викладач зазначила, що і в наш  час найголовнішими символами залишаються хрест, коло, рушник, сіль та запашна паляниця.

Для школярів Покровська лігівці влаштували майстер клас «Єдина родина», фото-1
Для школярів Покровська лігівці влаштували майстер клас «Єдина родина», фото-2
Для школярів Покровська лігівці влаштували майстер клас «Єдина родина», фото-3

Після цього розпочався майстер-клас по виготовленню юними гостями українських оберегів для своїх родин. Діти дуже старалися зробити свій оберіг як найкраще, бо усвідомили, що він призначений захищати їхню сім’ю від всіх негараздів та приносити вдачу. «Майбутні поліцейські» залюбки допомагали своїм маленьким друзям під час творчої роботи.

Для школярів Покровська лігівці влаштували майстер клас «Єдина родина», фото-4
Для школярів Покровська лігівці влаштували майстер клас «Єдина родина», фото-5
Для школярів Покровська лігівці влаштували майстер клас «Єдина родина», фото-6

Під час виготовлення оберегів присутні співали українські пісні та декламували вірші відомих українських поетів.

Виготовлення оберегів супроводжувалось веселим співом

В кінці заходу, задоволені школярі вихвалялися один перед одним своїм оберегом та розповідали, що вдома виготовлять такі талісмани і для своїх друзів.

Присутня на майстер класі інспектор поліції Ірина Грицай зазначила: «Такі заходи дуже потрібні, адже діти більш детально дізнаються про традиції та цінності свого народу, вчаться їх шанувати, в них виховується почуття патріотизму та любові до своєї Батьківщини. І вони обов’язково виростуть гідними громадянами нашої країни». 

#Покровськ #Красноармійськ #поліція #лігівці #майстерклас
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...