• Главная
  • В Мирнограді пройшов важливий ярмарок
20:36, 25 ноября 2016 г.

В Мирнограді пройшов важливий ярмарок

Сьогодні, 25 листопада, в рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю та з метою реалізації прав людей з обмеженими фізичними можливостями на трудову діяльність, у містах і районах області проведено загальнообласний ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Не залишився осторонь цієї події і Мирноградський (Димитровський) міський центр зайнятості.

У ярмарку взяли участь: заступник міського голови, керуюча справами Наталя Маслова, соціальні партнери служби зайнятості - міські Управління пенсійоного фонду та соціального захисту населення, відділ освіти, представники громадських організацій, які опікуються проблемами людей з інвалідністю.
Звісно, були і роботодавці - представники ДП «Красноармійськвугілля», Мирноградської центральної міської лікарні, Центру ТОВ «Еліта», ТОВ Медичний центр «МДЦ», ПАТ «Український бекон», Концерн «Тріон» та інші.
Під час заходу всі бажаючі мали змогу ознайомитись з інформацією про послуги служби зайнятості, професії та спеціальності, актуальні на ринку праці, щодо соціальної підтримки громадян з інвалідністю з боку держави, можливостей професійного навчання за сприянням Державної служби зайнятості та Фонду соціального захисту інвалідів, а також відкриття власної справи.
Представники роботодавців презентували свої підприємства, розповіли про умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу та відпочинку тощо.
Учасники ярмарку отримали для себе чимало корисної інформації, безробітні мали можливість поспілкувалися з роботодавцями, а дехто зробив крок назустріч новому місцю праці. За підсумками заходу було проведено анкетування учасників та відвідувачів, за результатами якої виявлена доцільність подібних заходів, повідомляє Мирноградський (Димитровський) міський центр зайнятості.

#Донбасс #Мирноград #Димитров #вакансии #центрзанятости #работа
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...