• Главная
  • Насильство в сім’ї: куди звертатися мешканцям Мирнограду?
21:41, 25 ноября 2016 г.

Насильство в сім’ї: куди звертатися мешканцям Мирнограду?

В умовах соціальної нестабільності, яка нині спостерігається на Сході України, гостро постає питання профілактики насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, а також виявлення таких фактів та корекція поведінки агресора.

Представники Мирноградського (Димитровського) міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пишуть:

«Досить часто ми кажемо: «Насильство – це сміття, яке необхідно виносити з дому!». Проте, чомусь багато жінок, дітей, які стають жертвами насильства, приховують цей факт від людських очей, викривають кривдника в надії, що він виправиться. Тим більше, що агресор може вибачатися, дарувати подарунки та вкотре запевняти у тому, що «це» більше не повториться. Але, на жаль, насильство відбувається знову і знову. Природа насильства циклічна. Це означає, що з часом ситуація лише погіршиться. Отже, без звернення за кваліфікованою допомогою розірвати цикл насильства дуже складно.

Куди звернутися по допомогу?

Якщо Ви зазнаєте домашнього насильства або у Вашій сім’ї існує загроза його вчинення звертайтеся за допомогою до працівників мобільної бригади №23 за телефоном: 066-204-26-31, 093-949-53-17 з 8.00 до 17.00 години або до Мирноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м.Мирноград, м-н. «Молодіжний», 51/61, тел. (06239) 6-31-71.

Не залишайтеся не одинці із своїми проблемами! Звертайтеся по допомогу! Разом ми зробимо Ваше майбутнє та майбутнє ваших дітей щасливим!»

#Донбасс #Мирноград #Димитров #семья #насилие #помощь
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...