Мирноградські старшокласники обирають майбутнє

В Мирнограді (колишній Димитров) представинки відділу освіти роблять все, щоб старошкласникам було легше обрати майбутню професію.

Так, між ЗОШ №9 та Покровським (Красноармійським) індустріальним інститутом укладено договір про співпрацю. Учні 11 класу у повному складі взяли участь у Дні відкритих дверей вишу. У випускників була нагода познайомитися з факультетами інституту, їх матеріально-технічною базою, особливостями навчання у вищому навчальному закладі, поспілкуватися зі студентами і викладачами.

Мирн_Вуз_2
Мирн_Вуз_3

«Профорієнтаційна інформація допоможе учням у свідомому виборі майбутньої професії. Щира подяка професіоналу своєї справи, викладачу інституту, справжньому другу школи Марині Бабенко за співпрацю і небайдужість до долі майбутніх випускників», - каже голова мирноградського відділу освіти Наталя Лійка.

З метою систематичності та наступності в профорієнтації, професійній просвіті та визначення здібностей і намірів учнів в ЗОШ № 10 відбулася зустріч Єгора Поліщука, випускника 2016 року, студента І курсу Національного університету «Одеська юридична академія», з учнями 11-х класів.

Мирн_Вуз_1


Єгор дуже докладно розповів про підготовку до вступу, ознайомив з умовами навчання та переваг Національного університету «Одеська юридична академія», структурними підрозділами, напрямками підготовки, запросив на День відкритих дверей цього вишу.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25