• Головна
  • Мирноградські старшокласники обирають майбутнє
15:36, 27 листопада 2016 р.

Мирноградські старшокласники обирають майбутнє

В Мирнограді (колишній Димитров) представинки відділу освіти роблять все, щоб старошкласникам було легше обрати майбутню професію.

Так, між ЗОШ №9 та Покровським (Красноармійським) індустріальним інститутом укладено договір про співпрацю. Учні 11 класу у повному складі взяли участь у Дні відкритих дверей вишу. У випускників була нагода познайомитися з факультетами інституту, їх матеріально-технічною базою, особливостями навчання у вищому навчальному закладі, поспілкуватися зі студентами і викладачами.

Мирн_Вуз_2

Мирн_Вуз_2

Мирн_Вуз_3

Мирн_Вуз_3

«Профорієнтаційна інформація допоможе учням у свідомому виборі майбутньої професії. Щира подяка професіоналу своєї справи, викладачу інституту, справжньому другу школи Марині Бабенко за співпрацю і небайдужість до долі майбутніх випускників», - каже голова мирноградського відділу освіти Наталя Лійка.

З метою систематичності та наступності в профорієнтації, професійній просвіті та визначення здібностей і намірів учнів в ЗОШ № 10 відбулася зустріч Єгора Поліщука, випускника 2016 року, студента І курсу Національного університету «Одеська юридична академія», з учнями 11-х класів.

Мирн_Вуз_1

Мирн_Вуз_1


Єгор дуже докладно розповів про підготовку до вступу, ознайомив з умовами навчання та переваг Національного університету «Одеська юридична академія», структурними підрозділами, напрямками підготовки, запросив на День відкритих дверей цього вишу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донбасс #Мирноград #Димитров #школа #вуз #образование
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...