• Главная
  • Покровські «майбутні поліцейські» засвоїли ази поводження з автоматом «Калашникова»
12:46, 29 ноября 2016 г.

Покровські «майбутні поліцейські» засвоїли ази поводження з автоматом «Калашникова»

Для чого призначений автомат, його тактико-технічні характеристики, правила поводження із зброєю та проведення неповної зборки та розборки автоматичної зброї засвоїли учасники покровської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» під час чергової зустрічі з правоохоронцями. Про це повідомляє пресс-служба Покровського відділу поліції

Покровські «майбутні поліцейські» засвоїли ази поводження з автоматом «Калашникова», фото-1

До правоохоронців Покровського відділу поліції знову завітали добрі друзі та помічники – учасники «Ліги майбутніх поліцейських». Цього разу зустріч була присвячена знайомству лігівців із зброєю, яку використовують поліцейські в своїй роботі, а саме із автоматом «Калашникова». На початку зустрічі правоохоронці розповіли гостям про історію створення автоматичної зброї, тактико-технічні характеристики та призначення. Детально співробітники поліції розповіли про правила поводження з вогнепальною зброєю та суворе їх дотримання.

Покровські «майбутні поліцейські» засвоїли ази поводження з автоматом «Калашникова», фото-2
Покровські «майбутні поліцейські» засвоїли ази поводження з автоматом «Калашникова», фото-3
Покровські «майбутні поліцейські» засвоїли ази поводження з автоматом «Калашникова», фото-4

Звісно підліткам було цікаво потримати справжню зброю в руках і поліцейські залюбки надали їм таку можливість. Хлопці вправно вправлялися в зборці та розборці автомата, бо в школі для них проводять заняття із вивчання військової справи. А от у дівчат спочатку це виходило не дуже добре, але на допомогу прийшли співробітники поліції.

Старший інспектор відділу превентивної діяльності з ювенальної превенції Анатолій Гарковенко зазначив, що подібні зустрічі допомагають дітям значно розширити свій кругозір, підвищити рівень знань, які знадобляться їм у подальшому, бо деякі з лігівців вирішили пов’язати своє життя із роботою у поліції.

«Майбутні поліцейські» як завжди залишилися задоволені від зустрічі, адже вони під час кожного спілкування із співробітниками поліції дізнаються щось нове та цікаве.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #Красноармійськ #поліція #ліга #зброя
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...