• Главная
  • Правоохоронці Покровського відділу поліції готові до несення служби за будь яких умов
13:47, 1 декабря 2016 г.

Правоохоронці Покровського відділу поліції готові до несення служби за будь яких умов

Сьогодні більше 100 екіпірованих правоохоронців Покровського (Красноармійського) відділу поліції вишукувались на плацу з метою перевірки їх готовності для несення служби в умовах зимової погоди. Про це повідомляє пресс-служба Покровського (Красноармійського) відділу поліції

З метою підтримки зразкового зовнішнього вигляду співробітників підрозділу, визначення готовності особового складу до виконання поставлених завдань в холодну пору року, сьогодні вранці був проведений стройовий огляд особового складу Покровського (Красноармійського) відділу поліції.

Правоохоронці Покровського відділу поліції готові до несення служби за будь яких умов, фото-1

Стройові огляди особового складу проходять регулярно. Метою даних заходів є перевірка дотримання особовим складом правил носіння форми одягу і готовності нести службу в будь-яких погодних умовах.

Правоохоронці Покровського відділу поліції готові до несення служби за будь яких умов, фото-2

Поліцейські вишикувалися на плацу відділу. Проходячи між стрункими рядами, заступник начальника Покровського (Красноармійського) відділу поліції Андрій Єпур, звертав увагу на акуратність і правильність нашивки шевронів, стан службових посвідчень співробітників, наявність особистих жетонів і укомплектованість речового мішка.

Правоохоронці Покровського відділу поліції готові до несення служби за будь яких умов, фото-3
Правоохоронці Покровського відділу поліції готові до несення служби за будь яких умов, фото-4

Начальникам структурних підрозділів були поставлені завдання перевірити радіозв’язок, аби у будь-який момент поліцейські могли взаємодіяти й працювати в єдиній дислокації по всій території обслуговування навіть в екстрених ситуаціях, у тому числі, під час відсутності телефонного зв’язку.

Правоохоронці Покровського відділу поліції готові до несення служби за будь яких умов, фото-5

 Андрій Валерійович ще раз нагадав особовому складу про необхідність суворого дотримання законності, ввічливому і тактовному поводженні з громадянами.

 «В умовах несення служби в зоні АТО, у той час, коли по всій лінії розмежування триває війна, обстріли терористів не втихають, правоохоронці повинні бути у повній бойовій готовності. Під час проведення стройового огляду серйозних зауважень виявлено не було, всі недоліки були усунуті відразу. На сьогоднішній день співробітники Покровського відділу поліції готові нести службу в умовах складної оперативної обстановки та за будь яких умов» - зазначив начальник Покровського (Красноармійського) відділу поліції полковник поліції Юрій Гречишкін

Аналогічні заходи були проведенні і керівництвом Добропільського відділення поліції. 

Правоохоронці Покровського відділу поліції готові до несення служби за будь яких умов, фото-6
Правоохоронці Покровського відділу поліції готові до несення служби за будь яких умов, фото-7
Правоохоронці Покровського відділу поліції готові до несення служби за будь яких умов, фото-8
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #Красноармійськ #поліція #умови
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...