• Главная
  • Командир оперативно-тактичного угрупування "Донецьк" ОлександрТарнавський вітає з 25-ю річницею Збройних Сил України
09:34, 5 декабря 2016 г.

Командир оперативно-тактичного угрупування "Донецьк" ОлександрТарнавський вітає з 25-ю річницею Збройних Сил України

Привітання з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України

командира оперативно-тактичного угрупування "Донецьк"

полковника Олександра Георгійовича Тарнавського

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани, співвітчизники!

6 грудня 1991 року, у рік проголошення Незалежності України, Парламент прийняв закон «Про Збройні Сили України», і ця дата стала днем народження Українського війська. За 25 років Незалежності ми довели всьому світові, що Україна — це демократична, суверенна та європейська країна. І на сторожі Конституційного ладу, суверенітету і територіальної цілісності держави стоять Збройні Сили України.

Нині Україна переживає одне із найскладніших випробувань у своїй історії. Росія, називаючи себе братським народом, підло та зухвало спокусилася на нашу рідну землю. Особливо боляче українцям від того, що наші діди-прадіди спільно захищалися від німецько-нацистської навали.

Рубіж, який нині утримують наші сміливі воїни, – це рубіж між майбутнім і минулим, між демократією та диктатурою. Не маю жодного сумніву, що Українська держава відновить суверенітет над всією територією.

Нинішня війна явила світу, що Український народ через волонтерський рух та невтомну щоденну моральну підтримку надихає Українське військо до звитяги! Разом – ми незламна сила, разом – ми вільні, разом – ми незалежні! Дякую усім українцям, які підтримують своїх захисників.

Я вітаю кожного воїна - захисника Вітчизни, кожного, хто своїм ратним подвигом та сумлінною службою наближує нашу Перемогу! Я вірю в вашу мужність, вашу вірність та вашу самовідданість. Бажаю кожному козацького здоров'я, кар'єрних успіхів та особистого щастя.

Слава Збройним Силам!

Слава Україні!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВСУ #день_ВСУ #привітання
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...