• Главная
  • ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області нагадує правила поведінки на льоду взимку
15:19, 8 декабря 2016 г.

ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області нагадує правила поведінки на льоду взимку

Зима - чудова пора відпочинку на льоду лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, , іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.

Незабаром розпочнуться зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам'ятати про безпечну поведінку. Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини .

ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області нагадує про загрозливу ситуацію, яка на сьогоднішній день спостерігається на водоймах. Через постійну мінливу температуру на водних об’єктах Покровського району утворюється нестійкий крижаний покров, котрий представляє особливу небезпеку для людей, зокрема дітей.

Тому, щоб зберегти своє здоров’я чи навіть врятувати життя, слід пам’ятати наступне:

-​ Перш ніж ступити на лід, дізнайтесь про товщину льодового покриву на водоймі, виходити на лід можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см; для влаштування ковзанки – не менше 10-12 см; масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 см; масове катання – 25 см;

-​ Виходити на лід і йти по ньому безпечніше там, де вже пройшли люди (по їх слідах чи стежках). Якщо на лід виходите першим, необхідно розглянути чи не просів лід, бо він завжди тонший там, де впадають теплі стічні води промислових підприємств, ростуть кущі чи очерет, де швидка течія та б’ють джерела;

-​ Не можна з'їжджати на лижах із крутого берега на кригу: у разі різкогонавантаження він може провалитися.

-​ Категорично забороняється дітям грати на тонкій кризі.

-​ Небезпечно бути біля берегів, де найчастіше виникають промоїни,тріщини й розриви льоду.

-​ На льоду  краще  мати при  собі  знаряддя  безпеки  (лижі,  мотузку,палицю).

-​ Катайся на ковзанах лише в перевірених та обладнаних для цьогомісцях.

-​ Якщо лід почав тріщати та з'явилися характерні тріщини, негайноповертайся на берег. Не біжи, відходь повільно, не відриваючи ніг від льоду.

-​ Забороняється збиратися на льоду великими групами в одному місці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #Красноармійськ #льод #правила #поведінка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...