В Індустріальному інституті міста Покровськ в самому розпалі тиждень права

В Індустріальному інституті міста Покровськ в самому розпалі тиждень права.

У рамках тижня Права студенти 4 курсу групи МО-13 та студенти- магістри разом з викладачами Пархоменко М.М. та Моісєєнко Л.М. були присутніми на судовому засіданні в Покровському міськрайонному суді. Вражені від побаченого були всі. Суддя, мантія, відповідач, позивач, прокурор. Усе по-справжньому. Усі, затамувавши подих, спостерігали за процесом. За годину студенти дізналися багато про особливості судового процесу, а також почули як на практиці застосовують законодавство.

Пощастило студентам ще й поспілкуватися під час перерви з суддею Данилів Софією Вікторівною, яка вела засідання.

Виявилося, що представник закону України - це чуйна жінка, яка відповіла щиро на всі наші запитання.

Також попросили студенти згадати Софію Вікторівну, чи пам’ятає вона свою першу справу на посаді судді. І були надзвичайно вражені, що «перше бойове хрещення» було більш ніж важким та серйозним ( розгляд справи про вбивство).

Після такого серйозного питання та не менш серйозної відповіді прозвучало питання «Чи існують якісь суддівські прикмети?». Софія Вікторівна реально дивиться на речі, тому, відповіла чітко: «Якщо вони є, то мені про них невідомо».

Далі студенти запитали Софію Вікторівну про риси характеру, що повинні бути притаманні судді. Незалежність, цілеспрямованість, толерантність, виваженість, а найголовніше жага до знань. Адже «суддя – це особа, яка застосовує законодавство», а законодавство змінюється дуже швидко.

І на останок, поцікавилися чи є місце в роботі судді переживанням під час судового розслідування стосовно долі підсудних. Після почутого запитання, на обличчі судді читалась крапля смутку. А після почутої відповіді у залі хвилину стояла тиша, печаль захопила всіх. Софія Вікторівна розповіла: «Була одна справа щодо особи, яку було засуджену за ст. 115 – вбивство рідного брата. Обставини справи були дуже сумні. Вбивцею виявилася сестра, яка визнавала свою провину і дуже страждала через вбивство. Крім того підсудна мала маленьку дитину, ще й була важкохворою на СНІД». І хоча, суддя, який виконує свій професійний обов’язок, має бути безпристрасним, але по людськи було шкода. Крім того, суддя має бути готовий до своєї роботи і пам’ятати, що «Судді є посадовими особами судової влади, які відповідно до Конституції України наділені повноваженнями здійснювати правосуддя і виконувати свої обов'язки на професійній основі в Конституційному Суді України та судах загальної юрисдикції"

Після засідання, поділилися своїми враженнями і студенти: Максим Чорнокнижний, студент 4 курсу групи МО-13:

  • «Сидя в зале суда понимаешь, что иногда мы сталкиваемся с проблемами, которые невозможно решить самостоятельно. В такие моменты понимаешь всю важность законодательства страны и пользу, которую оно несет».

Тетяна Свіріна, студентка 4 курсу групи МО-13:

  • «На судебном заседании мне было очень интересно наблюдать за всем процессом рассмотрения дела. Также узнала несколько новых немаловажных названий статей и их содержание. И в который раз убедилась, что быть судьей это очнь ответственная и кропотливая работа. Поэтому каждое решение должно быть взвешенным и беспристрастным».

Ось так пройшов візит студентів на засідання суду.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25