Лекцію-дискусію про корупцію провели покровські правоохоронці для студентів місцевого інституту

«Корупція: суть, причини, наслідки» - основні питання, які під час зустрічі обговорювали студенти Красноармійського індустріального інституту разом із заступником Покровського відділу поліції – начальником  кримінальної поліції – Олексієм Борковцем.

9 грудня весь світ відзначає Всесвітній день боротьби із корупцією. Даний вид неправомірних дій стосується майже кожної галузі життєдіяльності будь якої країни. В наш час це питання дуже гостре і одночасно цікаве.

Аби сформувати у молоді негативне ставлення до корупції, як до небажаного соціального явища, заступник начальника Покровського відділу поліції Олексій Борковець під час зустрічі в доступній формі розповів студентам про причини її виникнення та основні види: хабарництво, шахрайство, вимагання, кумівство. Підполковник поліції розповів присутнім про встановлені законодавством обмеження щодо отримання подарунків, детально роз’яснив поняття «неправомірної вигоди» та алгоритм дій в разі отримання пропозиції неправомірної вигоди. Також він окреслив порядок дій посадових осіб інституту при отриманні ними повідомлення про вчинення корупційного правопорушення.

Правоохоронець зазначив, що головною проблемою подолання корупції є ставлення самого населення до цієї проблеми та низький рівень знань антикорупційного законодавства у громадян.

«Боротьба з корупцією – справа кожного.  А ви – майбутнє нашої країни. Ви повинні бути добре проінформовані про всі небезпеки корупції, тому що саме ви повинні робити все можливе для того, щоб корупція перестала розвиватись і для того, щоб це явище взагалі було викоренене з нашого суспільства. Кожен з вас особисто може протидіяти корупції, а у разі виявлення таких фактів -  звертатись до правоохоронних органів», - підсумував Олексій Борковець.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25