• Главная
  • Лекцію-дискусію про корупцію провели покровські правоохоронці для студентів місцевого інституту
12:56, 15 декабря 2016 г.

Лекцію-дискусію про корупцію провели покровські правоохоронці для студентів місцевого інституту

«Корупція: суть, причини, наслідки» - основні питання, які під час зустрічі обговорювали студенти Красноармійського індустріального інституту разом із заступником Покровського відділу поліції – начальником  кримінальної поліції – Олексієм Борковцем.

Лекцію-дискусію про корупцію провели покровські правоохоронці для студентів місцевого інституту, фото-1

9 грудня весь світ відзначає Всесвітній день боротьби із корупцією. Даний вид неправомірних дій стосується майже кожної галузі життєдіяльності будь якої країни. В наш час це питання дуже гостре і одночасно цікаве.

Лекцію-дискусію про корупцію провели покровські правоохоронці для студентів місцевого інституту, фото-2

Аби сформувати у молоді негативне ставлення до корупції, як до небажаного соціального явища, заступник начальника Покровського відділу поліції Олексій Борковець під час зустрічі в доступній формі розповів студентам про причини її виникнення та основні види: хабарництво, шахрайство, вимагання, кумівство. Підполковник поліції розповів присутнім про встановлені законодавством обмеження щодо отримання подарунків, детально роз’яснив поняття «неправомірної вигоди» та алгоритм дій в разі отримання пропозиції неправомірної вигоди. Також він окреслив порядок дій посадових осіб інституту при отриманні ними повідомлення про вчинення корупційного правопорушення.

Лекцію-дискусію про корупцію провели покровські правоохоронці для студентів місцевого інституту, фото-3

Правоохоронець зазначив, що головною проблемою подолання корупції є ставлення самого населення до цієї проблеми та низький рівень знань антикорупційного законодавства у громадян.

Лекцію-дискусію про корупцію провели покровські правоохоронці для студентів місцевого інституту, фото-4

«Боротьба з корупцією – справа кожного.  А ви – майбутнє нашої країни. Ви повинні бути добре проінформовані про всі небезпеки корупції, тому що саме ви повинні робити все можливе для того, щоб корупція перестала розвиватись і для того, щоб це явище взагалі було викоренене з нашого суспільства. Кожен з вас особисто може протидіяти корупції, а у разі виявлення таких фактів -  звертатись до правоохоронних органів», - підсумував Олексій Борковець.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #Красноармійськ #поліція #лекція #студенти
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...