• Главная
  • У Покровську засудженим допомогають у працевлаштуванні
17:00, 16 декабря 2016 г.

У Покровську засудженим допомогають у працевлаштуванні

16.12.2016 року на базі Покровського міського центру зайнятості населення Донецької області був проведений День відкритих дверей для осіб, що перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.

В ході заходу присутніх було ознайомлено зі станом ринку  праці та послугами служби зайнятості, оскільки більшість засуджених  до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Покровському міськрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції Управління ДПтС України в Донецькій області, не забезпечені офіційною роботою та проживають за рахунок тимчасових заробітків. Вчинені ними злочини, за якими винесено відповідні вироки, носять корисливий характер, що нерідко є наслідком безробіття.

З метою профілактики вчинення повторних злочинів співробітниками Покровського МРВ КВІ спільно з працівниками Покровського міського центру зайнятості населення Донецької області постійно розробляються форми роботи з засудженими щодо допомоги та сприянні в офіційному працевлаштуванні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровск #працевлаштування #засуджених
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...