• Главная
  • Офіційне працевлаштування - запорука цивілізованих трудових відносин
14:40, 19 декабря 2016 г.

Офіційне працевлаштування - запорука цивілізованих трудових відносин

16 грудня фахівцями Покровського МЦЗ Донецької області в рамках відзначення тижня права приуроченого до Дня прав людини, який відзначається щороку 10 грудня, за участю заступника начальника відділу та головного спеціаліста відділу "Покровське бюро правової допомоги" Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги»  проведено семінар для безробітних на тему "Офіційне працевлаштування - мій захист». Цільовою аудиторією в цьому заході стали 13 безробітних.

«Відсутність цивілізованих трудових відносин позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення, можливості отримання вихідної допомоги у разі звільнення за ініціативою роботодавця, гарантованої виплати заробітної плати, права на щорічну основну відпустку, соціальну відпустку з вагітності та пологів, додаткових відпусток, передбачених Законом України «Про відпустки», працівник не отримує компенсаційних виплат і оплати лікарняного листа, бо вони розраховуються тільки з офіційної, заробітної плати», - відкрив захід юрист Покровського  міського центру зайнятості.

Євген Корнійчук, головний спеціаліст у Покровському відділі безоплатної правової допомоги розпочав свій виступ з презинтації своєї організації : « Наш відділ є частиною Соціальної програми Уряду України – про систему безоплатної правової допомоги. До функцій таких центрів входить надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги». Євген Іванович зазначив, що на Донеччині бюро правової доомоги знаходиться у містах Волноваха, Селидове, Торецьк, Костянтинівка, Дружківка, Лиман, Слов’янськ, Бахмут, Добропілля, Олександрівка, Вугледар, Курахове, Авдіївка, Покровськ, Мангуш. Покровський відділ з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Покровськ, вул. Якира, буд. 2, телефон 05830141, телефон Гарячої лінії системи безоплатної правової допомоги України 0800213103.

Офіційне працевлаштування - запорука цивілізованих трудових відносин, фото-1

          

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#офіційне #працевлаштування #Покровськ #трудові #відносини
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...